Zadzwoń Wiadomość

Prezent gwiazdkowy dla baletnicy - kolejna dawka pomysłów czym zachwycić tancerkę

Prezent gwiazdkowy dla baletnicy - kolejna dawka pomysłów czym zachwycić tancerkę

Co kupić baletnicy pod choinkę?

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą a wraz z nimi dylemat co ofiarować najbliższym? Pragniemy, aby prezent był trafiony i zachwycił obdarowaną osobę. Jeśli znamy zainteresowania i pasje tej osoby to już mamy ułatwione zadanie. My podpowiemy co kupić tancerce na prezent gwiazdkowy.

Ocieplacze baletowe jako dodatek do stroju baletnicy

Bolerko, pajace, getry czy inne ocieplacze to doskonały dodatek do stroju baletowego, zwłaszcza w porze zimowej, kiedy wejście na sale w samym body baletowym nie należy do najprzyjemniejszych.

O ocieplaczach baletowych, co to jest i do czego służą dowiesz się TUTAJ

Z ocieplaczy korzystają nie tylko baletnice, ale i tancerki wielu stylów tanecznych takich jak taniec jazzowy, współczesny, a także gimnastyczki. Nie wiesz jaki wybrać ? Sprawdź jakie są dostępne w ofercie naszego sklepu dla dzieci młodzieży i dorosłych

Obuwie taneczne dla dzieci i młodzieży

Zapisałeś swój dziecko na balet na „próbę” i postanowiłeś poczekać czy się spodoba bez kupowania odpowiedniego stroju. Następnie okazało się, że jest to strzał w 10, więc czas na kupienie profesjonalnych baletek!

Jakie baletki wybrać ? Informacje znajdziesz TUTAJ

A u nas w sklepie dostępne są w aż 4 wariantach kolorystycznych!

Często jest tak, że tancerze pragną być wszechstronni i uczą się kilku stylów tanecznych, ale nie zawsze zdążyli kupić odpowiednie obuwie. Dlatego z pewnością zachwyci ich prezent z nową parą butów przeznaczoną do tańca, którego właśnie się uczą. Jeśli jest to taniec współczesny wybierz bezpalcówki Do tańca jazzowego znaleźć można szeroki wybór specjalistycznych jazzówek. Na taniec nowoczesny najlepiej sprawdzą się sneakery Do tańca Latino, salsy, tańca towarzyskiego czy też high heels najlepsze będą buty na obcasie. U nas w sklepie Arabesque dostępne są buty do tańca na obcasie 3 cm, oraz dla bardziej zaawansowanych na obcasie 7 cm.

Czego na pewno nie kupować baletnicy na Gwiadkę ? Odpowiedź brzmi point ! Zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie ćwiczyła w nich. To specjalistyczne obuwie do baletu wymaga odpowiedniego przygotowania. Również model point musi być starannie dobrany do stopy najlepiej pod okiem nauczyciela lub osoby która się na tym bardzo dobrze zna.

Ozdoby i biżuteria taneczna to świetny pomysł na prezent dla baletnicy

Wszystkie dziewczynki kochają „świecidełka”, a gdyby dać im coś co związane jest z ich pasją ? Może to być piękny naszyjnik z postacią baleriny, bransoletka z motywem tanecznym, albo baletowa broszka. Z pewnością każda dziewczynka z takiej biżuterii byłaby zadowolona !
Sprawdź !

Prezent dla grupy baletowej

A może szukasz pomysłu co podarować swojej grupie tanecznej ? Do tego świetnie sprawdzą się breloczki z motywem tanecznym, takie jak:

Przeczytaj też inne wpisy blogowe: