Zadzwoń Wiadomość

Nowe Produkty

Na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 77 przedmiotów
 • CINDERELLA - baletki do tańca damskie...

  Damskie baletki w kolorze cielistym. Baletki do tańca posiadają podeszwę dwudzielną wykonaną ze skóry naturalnej, pozwalającą wykonywać ćwiczenia zarówno na całej stopie jak i na półpalcach.

  59,00 zł
 • CINDERELLA - baletki do tańca młodzieżowe...

  Płócienne baletki młodzieżowe, idealne na zajęcia z baletu, tańca, akrobatyki, gimnastyki. Uszyte z dobrej jakości, grubo plecionej bawełny w kolorze cielistym.

  49,00 zł
 • CINDERELLA - baletki do tańca dziecięce...

  Profesjonalne baletki z dwudzielną podeszwą, wykonane z grubo plecionej bawełny w kolorze cielistym. 

  39,00 zł
 • NAPALCÓWKI do tańca damskie cieliste

  Cieliste doskonale dopasowane do stopy napacówki w rozmiarach damskich, skutecznie chronią palce przed urazami. Niezwykle wygodne, wykonane z najlepszej jakości materiału eko skóra.

  49,00 zł
 • NAPALCÓWKI do tańca młodzieżowe cieliste

  Napalcówki cieliste wykonane z miękkiej i przyjemnej w dotyku eko skóry, z gumkami zahaczanymi o piętę, które zapewniają pełną stabilizację podczas ćwiczeń gimnastycznych lub tanecznych.

  39,00 zł
 • NAPALCÓWKI do tańca dziecięce cieliste

  Dziecięce napalcówki w kolorze cielistym, wykonane z miękkiej i przyjemnej w dotyku eko skóry, na antypoślizgowej podeszwie.

  29,00 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa damska...

  Uniwersalna maseczka na twarz w odcieniu delikatnego błękitu, idealna zarówno do aktywności fizycznej jak i uzupełnienie codziennej garderoby. Wykonana z jednej warstwy przyjaznej dla skóry bawełny o zagęszczonym splocie, dzięki czemu skutecznie chroni twarz.

  7,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa damska...

  Klasyczna maseczka na twarz w różowym kolorze zakładana za uszy. Uszyta z pojedynczej warstwy materiału. Maska jest wielokrotnego użytku, pranie nie spowoduje jej zniszczenia. Idealnie sprawdzi się w ciepłe dni.

  7,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa damska...

  Czarna uniwersalna maseczka na twarz, idealna zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Wykonana z jednej warstwy w pełni przepuszczającego powietrze materiału o gęstym splocie. Doskonała do założenia podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu lub spaceru w ciepłe dni.

  7,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa damska...

  Biała maseczka na twarz wykonana z pojedynczej warstwy materiału. Doskonale chroni twarz przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi takimi jak deszcz czy wiatr podczas aktywności fizycznej lub spaceru.

  7,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa...

  Błękitna maseczka zakrywająca twarz wykonana z pojedynczej warstwy materiału. Idealnie sprawdzi się podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu w deszczowe lub wietrzne dni. Doskonała gdy na dworze jest ciepło !

  7,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa...

  Elastyczna, przyjemna dla skóry maseczka na twarz w kolorze różowym. Bawełniana maseczka skutecznie chroni nos i usta przed nieprzyjemnymi warunkami pogodowymi takimi jak wiatr, czy deszcz w ciepłe dni.

  7,90 zł
Pokazuje 1 - 12 z 77 przedmiotów