Zadzwoń Wiadomość

Nowe Produkty

Na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 207 przedmiotów
 • OPASKA GRUBA - na głowę damska morska

  Damska opaska na włosy z ozdobnym węzłem w kolorze morskim. Opaska wykonana została z niezwykle miłej i przyjaznej dla skóry dzianiny. Idealnie sprawdzi się jako dodatek stylistyczny do codziennego ubioru.

  18,90 zł
 • OPASKA GRUBA - na głowę damska wiśniowa

  Damska opaska na włosy z ozdobnym węzłem w kolorze wiśniowym. Opaska wykonana została z niezwykle miłej i przyjaznej dla skóry dzianiny. Idealnie sprawdzi się jako dodatek stylistyczny do codziennego ubioru.

  18,90 zł
 • OPASKA GRUBA - na głowę damska bordowa

  Damska opaska na włosy z ozdobnym węzłem w kolorze bordowym. Opaska wykonana została z niezwykle miłej i przyjaznej dla skóry dzianiny. Idealnie sprawdzi się jako dodatek stylistyczny do codziennego ubioru.

  18,90 zł
 • OPASKA GRUBA - na głowę damska jeans

  Damska opaska na włosy z ozdobnym węzłem w kolorze jeansowym. Opaska wykonana została z niezwykle miłej i przyjaznej dla skóry dzianiny. Idealnie sprawdzi się jako dodatek stylistyczny do codziennego ubioru.

  18,90 zł
 • OPASKA GRUBA - na głowę damska ruda

  Damska opaska na włosy z ozdobnym węzłem w kolorze rudym. Opaska wykonana została z niezwykle miłej i przyjaznej dla skóry dzianiny. Idealnie sprawdzi się jako dodatek stylistyczny do codziennego ubioru.

  18,90 zł
 • OPASKA GRUBA - na głowę damska miodowa

  Damska opaska na włosy z ozdobnym węzłem w kolorze miodowym. Opaska wykonana została z niezwykle miłej i przyjaznej dla skóry dzianiny. Idealnie sprawdzi się jako dodatek stylistyczny do codziennego ubioru.

  18,90 zł
 • OPASKA GRUBA - na głowę damska khaki

  Damska opaska na włosy z ozdobnym węzłem w kolorze khaki. Opaska wykonana została z niezwykle miłej i przyjaznej dla skóry dzianiny. Idealnie sprawdzi się jako dodatek stylistyczny do codziennego ubioru.

  18,90 zł
 • OPASKA GRUBA - na głowę damska jasny brąz

  Damska opaska na włosy z ozdobnym węzłem w kolorze jasnobrązowym. Opaska wykonana została z niezwykle miłej i przyjaznej dla skóry dzianiny. Idealnie sprawdzi się jako dodatek stylistyczny do codziennego ubioru.

  18,90 zł
 • OPASKA GRUBA - na głowę damska różowa

  Damska opaska na włosy z ozdobnym węzłem w kolorze różowym. Opaska wykonana została z niezwykle miłej i przyjaznej dla skóry dzianiny. Idealnie sprawdzi się jako dodatek stylistyczny do codziennego ubioru.

  18,90 zł
 • OPASKA GRUBA - na głowę damska szara

  Damska opaska na włosy z ozdobnym węzłem w kolorze szarym. Opaska wykonana została z niezwykle miłej i przyjaznej dla skóry dzianiny. Idealnie sprawdzi się jako dodatek stylistyczny do codziennego ubioru.

  18,90 zł
 • OPASKA GRUBA - na głowę damska czarna

  Damska opaska na włosy z ozdobnym węzłem w kolorze czarnym. Opaska wykonana została z niezwykle miłej i przyjaznej dla skóry dzianiny. Idealnie sprawdzi się jako dodatek stylistyczny do codziennego ubioru.

  18,90 zł
 • OPASKA PRĄŻEK - na głowę młodzieżowa...

  Młodzieżowa opaska na włosy z ozdobnym węzłem w kolorze granatowym. Opaska wykonana została z jednej warstwy prążkowanej bawełny. Idealnie sprawdzi się jako dodatek stylistyczny do codziennego ubioru.

  15,90 zł
Pokazuje 1 - 12 z 207 przedmiotów