Zadzwoń Wiadomość

Nowe Produkty

Na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 52 przedmiotów
 • EMMA - buty do tańca nowoczesnego damskie...

  Profesjonalne buty do tańca nowoczesnego sneakersy w kolorze czarnym. Buty są niezwykle wygodne i lekkie. Idealne zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.  

  114,00 zł
 • EMMA - buty do tańca nowoczesnego...

  Profesjonalne buty do tańca nowoczesnego sneakersy w kolorze czarnym dla dzieci i młodzieży. Niesamowicie wygodne dzięki pogrubionej podeszwie, która doskonale amortyzuję stopę podczas skoków.

  104,00 zł
 • BLANCA - buty do latino damskie czarne 7 cm

  Profesjonalne buty do salsy i tańców towarzyskich wykonane z satynowych pasków w kolorze czarnym, obcas jest o długości 7 cm. Idealnie sprawdzą się zarówno podczas treningów jak i na pokazach tanecznych.

  114,00 zł
 • Blanca - buty do latino młodzieżowe czarne...

  Specjalistyczne buty do salsy i tańców latynoamerykańskich przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Wykonane w kolorze czarnym na obcasie o wysokości 7 cm. Idealne dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

  104,00 zł
 • BLANCA - buty do latino damskie...

  Specjalistyczne buty do tańców latynoamerykańskich takich jak: samba, rumba, cha-cha, salsa itp. Damskie buty wykonane są na obcasie o długości 7 cm. Posiadają satynowe paski w kolorze jasnobrązowym. Idealnie sprawdzą się zarówno na sali treningowej jak i podczas turniejów tanecznych.   

  114,00 zł
 • BLANCA - buty do latino młodzieżowe...

  Profesjonalne, młodzieżowe buty do latino w kolorze jasnobrązowym na obcasie 7 cm. Idealne dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

  104,00 zł
 • BLANCA - buty do latino damskie czarne 3 cm

  Profesjonalne buty do salsy i tańców latynoamerykańskich. Damskie buty wykonane są na obcasie o długości 3 cm. Posiadają satynowe paski w kolorze czarnym. Są niezwykle wygodne, a przez swój elegancki wygląd nadają się zarówno na sale treningową, jak i na pokazy taneczne.

  114,00 zł
 • BLANCA - buty do latino młodzieżowe...

  Specjalistyczne buty do tańców latynoamerykańskich, wykonane w kolorze czarnym o delikatnym połysku, na obcasie 3 cm. Idealne dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

  104,00 zł
 • BLANCA - buty do latino damskie...

  Specjalistyczne buty do salsy i innych tańców towarzyskich przeznaczone dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Buty taneczne wykonane są z satynowych pasków w kolorze jasnobrązowym na obcasie o wysokości 3 cm.

  114,00 zł
 • BLANCA - buty do latino młodzieżowe...

  Profesjonalne, młodzieżowe buty do tańca latino. Dziewczęce obuwie taneczne jest w kolorze jasnobrązowym na obcasie 3 cm. Idealne dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

  104,00 zł
 • CINDERELLA – baletki do tańca damskie różowe

  Damskie, różowe baletki płócienne z dwudzielną podeszwą wykonaną ze skóry naturalnej. Baletki doskonale sprawdzą się podczas zajęć z baletu, tańca jazzowego, akrobatyki, gimnastyki.

  59,00 zł
 • CINDERELLA - baletki do tańca młodzieżowe...

  Płócienne, różowe baletki dla wymagających tancerek, które cenią jednocześnie jakość i wygodę. Buty do tańca sprawdzą się nie tylko na sali w czasie ćwiczeń, ale i również podczas występów.

  49,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 52 przedmiotów