Zadzwoń Wiadomość

Nowe Produkty

Na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 55 przedmiotów
 • SOPHIA - buty do latino damskie czarne 7,5 cm

  Damskie, wiązane buty do tańca latino w kolorze czarnym, na obcasie 7,5 cm typu slim. Obuwie taneczne Sophia sięga za kostkę, dzięki czemu idealnie stabilizuje stopę w trakcie tańca.

  239,00 zł
 • SOPHIA - buty do latino młodzieżowe czarne...

  Młodzieżowe, wysokie  buty do tańca latino w kolorze czarnym, na obcasie 7,5 cm typu slim. Obuwie taneczne Sophia jest wiązane, dzięki czemu idealnie dopasowują się do kształtu stóp.

  239,00 zł
 • LUNA - buty do latino damskie czarne 7,5 cm

  Damskie, niezwykle wspaniale prezentujące się buty do tańca latino w kolorze czarnym z dodatkiem dużej ilości srebrnych kryształków. Buty Luna mają 7,5 centymetrowe obcasy typu flare. Idealne na takie zajęcia jak: samba, salsa, rumba, cha cha, high heels. Brodway jazz itd.

  219,00 zł
 • LUNA - buty do latino młodzieżowe czarne...

  Młodzieżowe buty do tańca latino w kolorze czarnym całe ozdobione srebrnymi kryształkami. Buty taneczne  Luna mają 7,5 centymetrowe obcasy typu flare. Idealne na pokazy taneczne jak i na salę treningową. Przeznaczone do takich zajęc jak: samba, salsa, rumba, cha cha, high heels. Brodway jazz itd.

  219,00 zł
 • CARLA - buty do latino damskie srebrne 7,5 cm

  Profesjonalne obuwie do tańca towarzyskiego i tańców latynoamerykańskich. Damskie buty Carla są w kolorze srebrnym z delikatnym perłowym połyskiem. Posiadają 7,5 centymetrowy obcas typu slim. Idealne na zajęcia takie jak: latino, burleska, samba, salsa, cha cha, rumba, bachata, burleska, brodway jazz itp.

  184,00 zł
 • CARLA - buty do latino młodzieżowe srebrne...

  Profesjonalne obuwie do tańców towarzyskich i latynoamerykańskich. Młodzieżowe buty Carla są w kolorze srebrnym, o delikatnym perłowym połysku. Posiadają 7,5 centymetrowy obcas typu slim. Idealne na zajęcia takie jak: latino, burleska, samba, salsa, cha cha, rumba, bachata, burleska, brodway jazz itp.

  184,00 zł
 • MAYA - buty do latino damskie czarno-złote...

  Damskie  buty taneczne latino w kolorze czarnym z dodatkiem delikatnych pasków w kolorze złotym. Obuwie na taniec Maya mają 7 centymetrowy obcasy typu flare. Przeznaczone do tańca zarówno na sali treningowej jak i na pokazach tanecznych.

  124,00 zł
 • MAYA - buty do latino młodzieżowe...

  Dziewczęce  buty na taniec latino w kolorze czarnym z dodatkiem subtelnych pasków w kolorze złotym. Buty taneczne Maya są na 7 centymetrowym obcasie typu flare. Przeznaczone do tańca zarówno na sali treningowej jak i na pokazach tanecznych.

  124,00 zł
 • SARA - buty do latino damskie jasnobrązowe...

  Damskie, niezwykle wygodne buty do tańca latino w kolorze jasnobrązowym. Obuwie taneczne dodatkowo zdobi pasek ze srebrnymi kryształkami. Buty Sara posiadają 7 centymetrowy obcas typu flare. Idealne na takie zajęcia jak: samba, salsa, rumba, cha cha, high heels. Brodway jazz itd.

  124,00 zł
 • SARA - buty do latino młodzieżowe...

  Młodzieżowe buty do tańca latino w kolorze jasnobrązowym z dodatkiem srebrnych kryształków. Obuwie taneczne Sara posiada 7 centymetrowy obcas typu flare. Buty taneczne przeznaczone są do takich tańców jak: samba, salsa, rumba, cha cha, high heels. Brodway jazz itd.

  124,00 zł
 • SARA - buty do latino damskie czarne 7 cm

  Damskie buty do tańca latino w kolorze czarnym z ozdobnymi kryształkami w srebrnym kolorze. Obuwie taneczne Sara posiada obcas typu flare o wysokości 7 cm. Wspaniale będą się prezentować nie tylko na sali treningowej, ale i na pokazach tanecznych.

  124,00 zł
 • SARA - buty do latino młodzieżowe czarne 7 cm

  Młodzieżowe  buty do tańca latino w kolorze czarnym z dodatkiem srebrnych kryształków. Obuwie taneczne Sara posiada 7 centymetrowy obcas typu flare. Doskonale będą się prezentować na sali treningowej, jak i na pokazach tanecznych.

  124,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 55 przedmiotów