Zadzwoń Wiadomość

Promocje

Pokazuje 1 - 6 z 6 przedmiotów
 • BATYLDA – body baletowe dziecięce błękitne

  Jeśli  chcesz, aby Twoje dziecko miało wygodny strój do tańca, to doskonale sprawdzi się body Batylda błękitne. Poprzez prosty fason, kostium  nadaje się nie tylko na zajęciach z baletu, ale i gimnastyki , czy rytmiki.

  39,00 zł 49,00 zł
 • BATYLDA – body baletowe dziecięce białe

  Białe body baletowe Batylda od Arabesque to klasyczny strój do tańca, który świetnie sprawdzi się nie tylko podczas zajęć z baletu, ale i także gimnastyki czy rytmiki. Szerokie ramiączka zapewniają komfort podczas ćwiczeń i sprawiają że strój doskonale leży.

  39,00 zł 44,00 zł
 • BATYLDA – body baletowe dziecięce różowe

  Zadbaj o wygodny strój do ćwiczeń dla swojego dziecka! Body baletowe Batylda różowe dostępne w naszym sklepie internetowym Arabesque to doskonała propozycja dla wszystkich małych baletnic.

  39,00 zł 49,00 zł
 • BATYLDA – body baletowe dziecięce czarne

  Zadbaj o komfort swojego dziecka podczas ćwiczeń gimnastycznych! Body baletowe Batylda czarne doskonale sprawdzi się nie tylko podczas zajęć baletu, ale także rytmiki i gimnastyki.

  39,00 zł 49,00 zł
 • KITRI – body baletowe damskie czarne

  Poczuj się wyjątkowo w damskim stroju na ramiączkach Kitri, którego plecy zdobi subtelna, elastyczna koronka. Czarne body bez rękawków doskonale dopasowuje się do sylwetki ciała w pełni pozwalając na jego pracę.

  89,00 zł 109,00 zł
 • KITRI – body baletowe damskie białe

  Klasyczny strój do tańca bez rękawków Kitri w białym kolorze. Strój zdobiony jest elastyczną koronką, a swoją funkcjonalność zawdzięcza możliwością regulowania długości ramiączek, oraz wszytą dodatkową warstwą materiału, która przeciwdziała prześwitywaniu.

  89,00 zł 109,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 przedmiotów