Zadzwoń Wiadomość

O nas

Drogę  zmierzającą do zaprezentowania swoich umiejętności na deskach scenicznych poprzedza duża ilość treningów, ćwiczeń i prób. Każda tancerka niezależnie od wieku chce wyglądać pięknie na sali treningowej, a przy tym czuć się komfortowo, dobrze i swobodnie. Stąd powstał pomysł na założenie marki odzieżowej Arabesque. Jesteśmy firmą, zajmującą się produkcją profesjonalnej odzieży do tańca.

Na podstawie wieloletnich doświadczeń, wyrażanych opinii oraz współpracy z wieloma zawodowymi tancerzami, nauczycielami i trenerami firma Arabesque tworzy ubrania lekkie, wygodne i precyzyjnie dostosowane do potrzeb tancerek. Poprzez zastosowanie najlepszych materiałów o wysokiej funkcjonalności nasze produkty nabierają niepowtarzalnej jakości. Osobiście dokonujemy wyborów materiałów tak, aby spełniały one wszelkie wymagania oraz zapewniały najwyższy komfort użytkowania.

Wszystkie nasze produkty powstają wyłącznie w Polsce. Jesteśmy przekonani, że tancerki wybierając ubrania z naszej kolekcji poczują harmonię, radość i spełnienie. Odnajdą swój styl i z pasją wejdą w magiczny świat tańca.

TANIEC, STYL, PASJA to właśnie Arabesque.