Zadzwoń Wiadomość
Młodzież

Baletki do tańca i na gimnastykę dla młodzieży

Zanim założysz swoje pierwsze pointy baletowe, ćwiczenia należy rozpocząć w profesjonalnych baletkach do tańca, takich jak oferuje sklep internetowy Arabesque. Płócienne baletki młodzieżowe doskonale sprawdzą się na zajęciach zarówno baletowych jak i gimnastycznych. Baletki młodzieżowe są bardzo lekkie, świetnie dopasowują się do kształtu stopy!

Pokazuje 1 - 4 z 4 przedmiotów

Miękkie i wygodne obuwie taneczne młodzieżowe

Obuwie taneczne takie jak baletki zapewniają wysoki komfort w czasie ćwiczeń. Buty na balet wykonane są z najwyższej jakości bawełny bardzo mocno plecionej, a dodatkowo dla zwiększenia zakresu pracy stóp posiadają dwudzielną, skórzaną podeszwę. Zobacz również doskonałej jakości bezpalcówki młodzieżowe - niezbędnik do tańca współczesnego.

Co jeszcze potrzebuje baletnica ? 

Aby w pełni cieszyć się swoimi ulubionymi zajęciami z tańca niezbędne będzie wygodne, wykonane z najlepszej jakości materiałów body baletowe– wybierz model w którym będziesz czuła się najlepiej: na ramiączkach, bez rękawków, z krótkim lub długim rękawem. Do stroju tanecznego dobierz finezyjną tuniczkę baw się kolorami, w naszym internetowym sklepie arabesque.pl masz aż 7 kolorów! I na koniec profesjonalne rajstopy– w ofercie są z dziurą na stopie lub całkowicie gładkie w trzech wariantach kolorystycznych: białym, czarnym i różowym.

Sprawdź też:

Body baletowe dziecięceBody baletowe damskieAkcesoria do włosów