Zadzwoń Wiadomość
Młodzież

Zanim założysz swoje pierwsze pointy baletowe, ćwiczenia należy rozpocząć w profesjonalnych baletkach do tańca, takich jak oferuje sklep internetowy Arabesque. Płócienne baletki młodzieżowe doskonale sprawdzą się na zajęciach zarówno baletowych jak i gimnastycznych. Baletki młodzieżowe są bardzo lekkie, świetnie dopasowują się do kształtu stopy!

 • CINDERELLA – baletki do tańca młodzieżowe...

  Młodzieżowe, płócienne baletki w czarnym kolorze. Profesjonalny krój i wysoka jakość materiału sprawia, że idealnie sprawdzą się na zajęciach z tańca, baletu, gimnastyki, a nawet akrobatyki.

  59,00 zł
 • CINDERELLA – baletki do tańca młodzieżowe...

  Młodzieżowe, białe baletki na taniec, balet jak i gimnastykę. Profesjonalny krój i wysoka jakość materiału pozwala cieszyć się pełnym komfortem w trakcie zajęć tanecznych.

  59,00 zł
 • CINDERELLA - baletki do tańca młodzieżowe...

  Płócienne baletki młodzieżowe, idealne na zajęcia z baletu, tańca, akrobatyki, gimnastyki. Uszyte z dobrej jakości, grubo plecionej bawełny w kolorze cielistym.

  59,00 zł
 • CINDERELLA - baletki do tańca młodzieżowe...

  Płócienne, różowe baletki dla wymagających tancerek, które cenią jednocześnie jakość i wygodę. Buty do tańca sprawdzą się nie tylko na sali w czasie ćwiczeń, ale i również podczas występów.

  59,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 przedmiotów