Zadzwoń Wiadomość

Hierarchia w zespole baletowym

Wysłane przez
Jak wygląda zespół baletowy " od środka " ? Jaki jest podział i terminologia ? Na te pytania odpowiadamy !
Występy i pokazy taneczne odgrywają bardzo ważną rolę w edukacji tanecznej dziecka. Wpływają na poczucie pewności, uczą dyscypliny oraz ....
Taniec uatrakcyjnia sport . Jaki ? - tego dowiesz się w tym blogu.

Zdrowe aspekty tańca

Wysłane przez
Taniec to czysta radość, chwila gdy możemy oderwać się od monotonii dnia codziennego. Ale czy wiesz, że taniec ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie...
Ogromna radość z uczestnictwa w zajęciach z baletu zamieniła się na płacz ? Twoje dziecko nie chce tańczyć ? Przechodzi "kryzys baletowy" Ale możesz temu zapobiec ...

Jak zrobić szpagat ?

Wysłane przez
Marzysz, aby nauczyć się robić szpagat ? Nie ma nic niemożliwego ! Podpowiadamy jak skutecznie się rozciągnąć.

Podstawowe ćwiczenia baletowe przy drążku

Wysłane przez
Ćwiczenia baletowe przy drążku stanowią rozgrzewkę każdego tancerza. Dlaczego ? Jakie ćwiczenia ? Tego dowiesz się w tym poście.

Baletki dla dzieci

Wysłane przez
Tak jak ważny jest wygodny, dający pełen komfort strój baletowy, tak samo ważne jest dobranie odpowiednich baletek. Tylko, jakie to są odpowiednie baletki ? Odpowiedź znajdziesz pod tym tematem.

Najsłynniejsze spektakle baletowe

Wysłane przez
Istnieje wiele spektakli baletowych. Są takie, które są znane i podziwiane na całym świecie. Nasza firma również zainspirowała się tymi wyjątkowymi widowiskami tanecznymi. Sprawdź którymi.

Balet to podstawa każdego tańca

Wysłane przez
Balet jest bazą każdego tańca, bo kształtuje gibkość, stabilizuje pozycje ciała, uczy płynności ruchów i ... przeczytaj naszego bloga, a dowiesz się więcej !

Balet jako forma leczenia wad postawy u dzieci

Wysłane przez
Balet to nie tylko nauka pięknego poruszania się. Zastosowane w tańcu klasycznym specjalistyczne ćwiczenia hamują rozwój wad postawy. W jaki sposób ? Tego dowiesz się w tym blogu.

Jak uczesać baletowego koczka?

Wysłane przez
Strój baletnicy to nie tylko, baletki, body i spódniczka. To także perfekcyjnie wykonana fryzura. Jak i z czego ją zrobić dowiesz się z naszej instrukcji.

Wszystko co powinnaś wiedzieć o paczkach baletowych

Wysłane przez
To co cechuje ubiór baletnicy to piękne, zrobione z lekkiego i zwiewnego tiulu spódnice tzw. paczki baletowe. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tutu baletowych, koniecznie przeczytaj ten tekst do końca !

Taniec współczesny w pigułce

Wysłane przez
Twoją pasją jest taniec i kochasz wszystko co jest z nim związane ?! Jeśli tak, to koniecznie musisz dowiedzieć się o tańcu współczesnym, który stanowi nową koncepcję otwartej formy.

Wszystko co trzeba wiedzieć o pointach

Wysłane przez
Każda mała baletnica, nie może doczekać się swoich pierwszych point ! Tancerki tańczące na czubkach palców, poruszają się z taką lekkością, jakby było to coś prostego i naturalnego. Prawda jest inna…

Jak wspierać dzieci w pasji do tańca

Wysłane przez
Twoja córka zakochana jest w balecie? To wspaniale, bo to oznacza, że ma pasję! Interesuj się, zadawaj pytania, zaskocz wiedzą... przeczytaj więcej co jeszcze możesz od siebie zrobić.
Akrobatyka, taniec jazzowy, a może nowoczesny? Zastanawiasz się jakie zajęcia będą współgrać z zajęciami baletowymi? Postaramy się podpowiedzieć!

Jak utrzymać sprawność fizyczną w czasie wakacji?

Wysłane przez
Przerwa od intensywnych zajęć jak najbardziej się należy, jednak bardzo ważne jest utrzymanie parametrów ciała.

Co zabrać na obóz baletowy?

Wysłane przez
Obóz taneczny to nie rewia mody. Tu liczy się przede wszystkim wygodna!
Napalcówki, wsuwki do włosów a może mocna gumka do włosów? Tylko które z nich są tak naprawdę niezbędne ?
Wybór fasonu stroju baletowego dla dorosłych jest bardzo ważny! W body do tańca musisz przede wszystkim czuć się dobrze i swobodnie.

Podpowiadamy, jak wybrać body baletowe

Wysłane przez
Mijają kolejne miesiące, a Twoja córka jest zachwycona lekcjami baletu? Jej zainteresowanie i zaangażowanie w taniec zwiększa się z każdymi zajęciami.
Korzystanie z baletowej odzieży ocieplającej zmniejsza ryzyko kontuzji i przeciwdziała przeziębieniu organizmu.
Twoja córka uczęszcza na zajęcia z baletu, a Ty? Może, też byś spróbowała?

6 powodów dla których warto zapisać dziecko na balet

Wysłane przez
Zajęcia baletowe to wspaniała forma kształtująca wiele cech motorycznych dzieci takich jak gibkość ciała, wzmocnienie całego gorsetu mięśniowego, czy siłę mięśni.

Chcę zostać baletnicą ! - pierwsza wyprawka

Wysłane przez
Twoja córka, gdy tylko usłyszy muzykę zaczyna tańczyć. Na pytanie kim zostanie w przyszłości, bez wahania odpowiada, że chce zostać baletnicą.

Informacja o ofercie sklepu

Wysłane przez
W tym poście krótko opiszemy charakterystykę ubrań w naszym roztańczonym sklepie :)

Wprowadzenie o firmie

Wysłane przez
Pierwsza lekcja baletu- pierwsze baletki, pierwsze body, białe rajstopy, duża sala z ogromnym lustrem, po bokach długie drążki.