Zadzwoń Wiadomość

Tańcz jak profesjonalna tancerka w niezwykle wygodnym a jednocześnie eleganckim obuwiu do tańca typu salsa, samba, rumba, cha cha, bachata. Buty te nadają smukły wygląd, dodają sylwetce gracji. Do wyboru dwa warianty kolorystyczne oraz dwa rodzaje obcasa. W naszym tanecznym sklepie Arabesque każda tancerka znajdzie coś dla siebie co znacząco poprawi jej jakość zajęć!

 • BLANCA - buty do latino damskie...

  Specjalistyczne buty do salsy i innych tańców towarzyskich przeznaczone dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Buty taneczne wykonane są z satynowych pasków w kolorze jasnobrązowym na obcasie o wysokości 3 cm.

  124,00 zł
 • BLANCA - buty do latino damskie czarne 3 cm

  Profesjonalne buty do salsy i tańców latynoamerykańskich. Damskie buty wykonane są na obcasie o długości 3 cm. Posiadają satynowe paski w kolorze czarnym. Są niezwykle wygodne, a przez swój elegancki wygląd nadają się zarówno na sale treningową, jak i na pokazy taneczne.

  124,00 zł
 • BLANCA - buty do latino damskie...

  Specjalistyczne buty do tańców latynoamerykańskich takich jak: samba, rumba, cha-cha, salsa itp. Damskie buty wykonane są na obcasie o długości 7 cm. Posiadają satynowe paski w kolorze jasnobrązowym. Idealnie sprawdzą się zarówno na sali treningowej jak i podczas turniejów tanecznych.   

  134,00 zł
 • BLANCA - buty do latino damskie czarne 7 cm

  Profesjonalne buty do salsy i tańców towarzyskich wykonane z satynowych pasków w kolorze czarnym, obcas jest o długości 7 cm. Idealnie sprawdzą się zarówno podczas treningów jak i na pokazach tanecznych.

  134,00 zł
 • LEAH - buty do latino damskie czarne 7 cm

  Profesjonalne obuwie do tańców latynoamerykańskich i towarzyskich. Damskie buty wykonane na obcasie typu flare o wysokości 7 cm. Buty do latino są w kolorze czarnym, na środku mają ozdobny węzeł, który wspaniale zdobi, sprawiając, że buty pięknie będą się prezentować nie tylko na sali treningowej, ale i na pokazach tanecznych.

  124,00 zł
 • LEAH - buty do latino damskie srebrne 7 cm

  Specjalistyczne obuwie do tańców latynoamerykańskich i towarzyskich w kolorze srebrnym. Damskie buty wykonane na 7 centymetrowym obcasie typu flare. Buty do latino Leah są bardzo wygodne, idealnie sprawdzą się sali treningowej jak i na pokazach tanecznych.

  124,00 zł
 • SARA - buty do latino damskie czarne 7 cm

  Damskie buty do tańca latino w kolorze czarnym z ozdobnymi kryształkami w srebrnym kolorze. Obuwie taneczne Sara posiada obcas typu flare o wysokości 7 cm. Wspaniale będą się prezentować nie tylko na sali treningowej, ale i na pokazach tanecznych.

  124,00 zł
 • SARA - buty do latino damskie jasnobrązowe...

  Damskie, niezwykle wygodne buty do tańca latino w kolorze jasnobrązowym. Obuwie taneczne dodatkowo zdobi pasek ze srebrnymi kryształkami. Buty Sara posiadają 7 centymetrowy obcas typu flare. Idealne na takie zajęcia jak: samba, salsa, rumba, cha cha, high heels. Brodway jazz itd.

  124,00 zł
 • MAYA - buty do latino damskie czarno-złote...

  Damskie  buty taneczne latino w kolorze czarnym z dodatkiem delikatnych pasków w kolorze złotym. Obuwie na taniec Maya mają 7 centymetrowy obcasy typu flare. Przeznaczone do tańca zarówno na sali treningowej jak i na pokazach tanecznych.

  124,00 zł
 • CARLA - buty do latino damskie srebrne 7,5 cm

  Profesjonalne obuwie do tańca towarzyskiego i tańców latynoamerykańskich. Damskie buty Carla są w kolorze srebrnym z delikatnym perłowym połyskiem. Posiadają 7,5 centymetrowy obcas typu slim. Idealne na zajęcia takie jak: latino, burleska, samba, salsa, cha cha, rumba, bachata, burleska, brodway jazz itp.

  184,00 zł
 • LUNA - buty do latino damskie czarne 7,5 cm

  Damskie, niezwykle wspaniale prezentujące się buty do tańca latino w kolorze czarnym z dodatkiem dużej ilości srebrnych kryształków. Buty Luna mają 7,5 centymetrowe obcasy typu flare. Idealne na takie zajęcia jak: samba, salsa, rumba, cha cha, high heels. Brodway jazz itd.

  219,00 zł
 • SOPHIA - buty do latino damskie czarne 7,5 cm

  Damskie, wiązane buty do tańca latino w kolorze czarnym, na obcasie 7,5 cm typu slim. Obuwie taneczne Sophia sięga za kostkę, dzięki czemu idealnie stabilizuje stopę w trakcie tańca.

  239,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 przedmiotów