Zadzwoń Wiadomość

Filtry

Rozmiar

Diademy Do Włosów Dla Dziewczynek

Nic tak nie doda tancerce wdzięku jak piękna korona baletowa zdobiona mieniącymi się kamyczkami. Diadem na balet idealnie prezentuje się w partiach zarówno solowych jak i grupowych, gdy wszystkie tancerki tańczą razem na scenie. Do wyboru dostępne są modele mniejsze idealne dla dzieci oraz większe dla profesjonalnych baletnic.

  • DIADEM - małej baletnicy

    Delikatny diadem na balet zdobiony kamyczkami ze sztrasu. Każda baletnica będzie się w nim pięknie prezentować zarówno na zajęciach jak i podczas występów tanecznych.

    29,00 zł
  • DIADEM - małej baletnicy na balet

    Zjawiskowy diadem dla baletnic zdobiony kamyczkami ze sztrasu. Tiara baletowa doskonale nadaje się do ćwiczeń tanecznych jak i na występy sceniczne.

    34,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 przedmiotów

Skompletuj pełen strój baletnicy

Diadem baletowy będzie się pięknie prezentować z naszymi body do tańca, zdobionymi mieniącym się kamykiem oraz tutu baletowym– specjalistycznej spódniczce wykonanej z trzech warstw tiulu, dostępne w kategorii dziecięcej i młodzieżowej.    

Do koczka baletowego


Żeby zrobić perfekcyjny koczek baletowy potrzebne będą takie akcesoria jak: gumka do włosów, szpilkisiateczka, wypełniacz do koka oraz wsuwki – a wszystko to znajdziesz na stronie naszego sklepu baletowego arabesque.pl ! Zamówienia realizujemy w przeciągu 24 h i gwarantujemy bezpieczne zakupy  !

Sprawdź też:

Odzież do tańca dziecięcaOdzież do tańca młodzieżoweOdzież do tańca damskaObuwie do tańca