Zadzwoń Wiadomość

Filtry

Rozmiar
Kolor
Materiał

Diademy Do Włosów Dla Dziewczynek

Nic tak nie doda tancerce wdzięku jak piękna korona baletowa zdobiona mieniącymi się kamyczkami. Diadem na balet idealnie prezentuje się w partiach zarówno solowych jak i grupowych, gdy wszystkie tancerki tańczą razem na scenie. Do wyboru dostępne są modele mniejsze idealne dla dzieci oraz większe dla profesjonalnych baletnic.

 • DIADEM - korona baletowa

  Delikatny diadem na balet zdobiony kamyczkami ze sztrasu. Każda baletnica będzie się w nim pięknie prezentować zarówno na zajęciach jak i podczas występów tanecznych.

  34,00 zł
 • DIADEM - tiara do baletu

  Srebrny diadem na balet pokryty drobnymi kamyczkami ze sztrasu, środek zdobi serduszko. Tiara doskonale będzie się prezentować podczas układów tanecznych zarówno solowych jak i grupowych.

  32,00 zł
 • DIADEM - małej baletnicy

  Delikatny diadem baletowy z serduszkiem zdobiony kamyczkami ze sztrasu. Diadem stanowi odealną ozdobę na włosy zarówno na pokazy taneczne jak i bal przebierańców.

  36,00 zł
 • DIADEM - małej baletnicy na balet

  Zjawiskowy diadem dla baletnic zdobiony kamyczkami ze sztrasu. Tiara baletowa doskonale nadaje się do ćwiczeń tanecznych jak i na występy sceniczne.

  36,00 zł
 • DIADEM - tiara małej baletnicy

  Delikatny diadem w kolorze srebrnym, zdobiony mieniącymi się kryształkami, które tworzą na środku tiary subtelną kokardkę.

  32,00 zł
 • DIADEM - korona małej baletnicy

  Niezwykle subtelny diadem baletowy w kolorze srebrnym, zdobiony błyszczącymi się cyrkoniami. Idealny na pokazy taneczne jak i do codziennej stylizacji.

  32,00 zł
 • DIADEM - małej baletnicy do włosów

  Wspaniała tiara baletowa, zdobiona mieniącymi się kryształkami, których wzór układa się w zaokrąglone łezki.

  34,00 zł
 • DIADEM - opaska małej baletnicy

  Lekki, delikatny diadem baletowy, którego zdobią mieniące się łezki wykonana z kamyczków ze sztrasu.

  36,00 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 przedmiotów

Skompletuj pełen strój baletnicy

Diadem baletowy będzie się pięknie prezentować z naszymi body do tańca, zdobionymi mieniącym się kamykiem oraz tutu baletowym– specjalistycznej spódniczce wykonanej z trzech warstw tiulu, dostępne w kategorii dziecięcej i młodzieżowej.    

Do koczka baletowego


Żeby zrobić perfekcyjny koczek baletowy potrzebne będą takie akcesoria jak: gumka do włosów, szpilkisiateczka, wypełniacz do koka oraz wsuwki – a wszystko to znajdziesz na stronie naszego sklepu baletowego arabesque.pl ! Zamówienia realizujemy w przeciągu 24 h i gwarantujemy bezpieczne zakupy  !

Sprawdź też:

Odzież do tańca dziecięcaOdzież do tańca młodzieżoweOdzież do tańca damskaObuwie do tańca