Zadzwoń Wiadomość

Gumy

Filtry

Gumy do ćwiczeń, treningu, rozciągania

Zyskuj większe efekty swojej pracy z gumą do rozciągania. W ofercie naszego sklepu dostępne są dwie długości elastycznych gum do ćwiczeń. Polecamy krótsze taśmy gimnastyczne dla dzieci, a dłuższe dla dorosłych tancerek.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Bezpieczeństwo i wygoda ponad wszystko

Pamiętaj, aby uniknąć kontuzji, każdą rozgrzewkę należy rozpocząć w specjalistycznych ocieplaczach baletowych, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym z odzieżą i akcesoriami do tańca i gimnastyki. W kategorii dziecięcej dostępne są bolerka od rozmiaru 98 do 128 cm, w kategorii młodzieżowej 134-152 cm, a w zakładce dorośli znajdują się ocieplacze w rozmiarach: XS, S, M, L. Doskonale w utrzymaniu odpowiedniej temperatury mięśni nóg sprawdzą się również bawełniane getry, które dzięki ściągaczom nie spadają w trakcie nawet najbardziej intensywnych ćwiczeń tanecznych.

Kolorowe body baletowe

Nie wszystko jest białe i czarne ! W naszym sklepie możesz kupić stroje taneczne w najróżniejszych kolorach. Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy stroje do tańca w takich kolorach jak: róż, wrzos, błękit, bordo, chaber, grafit. W każdym z tych kolorów dostępna jest również nadająca wdzięku i lekkości spódniczka taneczna. Dzięki naszym strojem każda tancerka poczuje się wyjątkowo ! Dla starszych baletnic również mamy kolorowe propozycje ! Zapraszamy !

Sprawdź też:

Rajstopy baletowe dla dzieciRajstopy baletowe młodzieżoweRajstopy baletowe damskieBaletki