Zadzwoń Wiadomość

Dziewczęce buty do tańca nowoczesnego

Zajęcia z tańca nowoczesnego z zabawy przerodziły się w coś poważniejszego ? To jest czas, aby zakupić odpowiednie obuwie taneczne ! Sneakersy do tańca to nie tylko designerski wygląd, ale przede wszystkim komfort i wygoda w trakcie tańca. Dzięki tym butom wiele tanecznych figur będą łatwiejsze do wykonania, a co za tym dalej idzie układy taneczne staną się bardziej widowiskowe !

Zalety butów do tańca nowoczesnego:

- lekkie

- elastyczna podeszwa

- dwudzielna podeszwa

- podeszwa, która amortyzuje stopę w trakcie skoków

  • EMMA - buty do tańca nowoczesnego...

    Profesjonalne buty do tańca nowoczesnego sneakersy w kolorze czarnym dla dzieci i młodzieży. Niesamowicie wygodne dzięki pogrubionej podeszwie, która doskonale amortyzuję stopę podczas skoków.

    129,00 zł
  • EMMA - buty do tańca nowoczesnego...

    Profesjonalne buty do tańca nowoczesnego sneakersy w kolorze białym. Buty do tańca są bardzo wygodne. Dzięki pogrubionej podeszwie, doskonale amortyzuję stopę podczas skoków.

    129,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 przedmiotów

Strój do tańca nowoczesnego

Nie tylko buty, ale i cały strój jest ważny. Przede wszystkim musi być wygodny i pozwolić na pełną swobodę ruchu. A ponieważ, że taniec nowoczesny to w większości dynamiczny taniec to ubrania muszę dobrze przepuszczać powietrze i chłonąć wilgoć. Body baletowe z naszej firmy wykonane są z materiału będącego połączeniem modalu, bawełny i elastanu. Włókna modalu doskonale przepuszczają powietrze, a ich właściwości pozwalają chłonąć aż o 50 % więcej wilgoci niż zwykła bawełna ! Wypróbuj nasze body do tańca !

Ocieplacze taneczne na nogi

Pamiętaj o odpowiedniej ochronie rozgrzanych mięśni po skończonym treningu tanecznym ! Dzięki temu zapobiegniesz powstawaniu kontuzji. Zapoznaj się z naszą ofertą ocieplaczy na nogi:

Sprawdź też:

Piórnik dla baletnicyTorby plecaki workiKosmetyczki