Zadzwoń Wiadomość
Akcesoria do obuwia

Akcesoria do obuwia baletowe

Gdy już zakupimy baletki, pointy, bezpalcówki, czy napalcówki przydatne mogą się okazać akcesoria do obuwia tanecznego, takie jak woreczek do przechowywania obuwia, troczki, które lepiej stabilizują pointą lub baletkę na nodze, ochraniacze, które uchronią przed zabrudzeniem. W czasie intensywnych treningów warto również zaopatrzyć się w ocieplacze na stopy, które doskonale uchronią mięśnie przed ostygnięciem. A jeśli rozpoczynamy naukę na pointach to niezbędne będą silikonowe wkładki, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

 • WKŁADKA DO POINT SILIKONOWA BIAŁA

  Białe, silikonowe wkładki do point niezwykle wygodne, a przede wszystkim doskonale chroniące palce przed urazami w trakcie tańca na pointach. 

  49,00 zł
 • WKŁADKA DO POINT SILIKONOWA RÓŻOWA

  Silikonowe wkładki do point w kolorze różowym, doskonale spełniające funkcję ochronną palców podczas tańca. Miękkie, lekkie, dostosowują się do każdego kształtu stopy. 

  49,00 zł
 • OCHRANIACZE SILIKONOWE NA PALCE

  Zestaw składający się z 2 dużych i 8 mniejszych silikonowych ochraniaczy na palce w kolorze cielistym. Idealne, aby ochronić palce przed zdarciem podczas nauki tańca na pointach.

  29,00 zł
 • TAŚMA OCHRONNA NA NOGI

  1 rolka taśmy piankowej - plaster dla tancerzy, idealny do zranionych stóp lub zdartych palców.

  29,00 zł
 • Szczotka do butów latino

  Specjalistyczna, drewniana szczotka z kolcami do czyszczenia podeszw butów. Zapobiega ślizganiu się podeszw oraz utrzymuje buty w czystości.

  19,00 zł
 • Osłonki na obcasy flare - do butów latino

  Specjalistyczne osłonki na obcasy do butów latino. Skutecznie chronią fleki przed uszkodzeniami, które mogą powstać na skutek intensywnego użytkowania.

  11,90 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 przedmiotów

Niezbędne akcesoria do tańca w jednym miejscu

Akcesoria do butów tanecznych typu ochraniacze na baletki, troczki baletowe, wkładki silikonowe do point stworzone są również po to, aby uchronić nogi tancerki przed urazami, czy też niepożądanymi kontuzjami. Poprzez zastosowanie tego typu dodatków, sprawiamy że buty baletowe lepiej dopasowują się do nogi, stopy zabezpieczone są przed zdarciem skóry, a co najważniejsze w chwili odpoczynku mięśnie nie tracą temperatury.

Akcesoria dla wszystkich baletnic

Zarówno młodsze jak i starsze baletnice muszą zadbać o perfekcyjne uczesanie na balet. Do tego niezbędne będą odpowiednie akcesoria do włosów takie jak: mocna gumka, szpilki, wsuwki, siatka na koka. Swoją baletową fryzurę można udoskonalić wypełniaczem do koka. A podczas występów nic piękniej nie będzie się prezentowało niż mieniąca się drobnymi kamykami tiara ! Wszystkie te akcesoria do włosów znajdziesz w naszym internetowym sklepie arabesque.pl. Oprócz artykułów do włosów dostępne są również gadżety, które z pewnością pokocha każda baletnica. Ubrania baletowe, obuwie do tańca oraz wszystkie akcesoria zapakowane są w tekturowe kartoniki z nadrukowanym motywem tanecznym ! 

Sprawdź też:

Odzież do tańca dziecięcaOdzież do tańca młodzieżoweOdzież do tańca damska