Zadzwoń Wiadomość
Akcesoria do obuwia

Gdy już zakupimy baletki, pointy, bezpalcówki, czy napalcówki przydatne mogą się okazać akcesoria do obuwia tanecznego, takie jak woreczek do przechowywania obuwia, troczki, które lepiej stabilizują pointą lub baletkę na nodze, ochraniacze, które uchronią przed zabrudzeniem. W czasie intensywnych treningów warto również zaopatrzyć się w ocieplacze na stopy, które doskonale uchronią mięśnie przed ostygnięciem. A jeśli rozpoczynamy naukę na pointach to niezbędne będą silikonowe wkładki, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

 • WKŁADKA DO POINT SILIKONOWA BIAŁA

  Białe, silikonowe wkładki do point niezwykle wygodne, a przede wszystkim doskonale chroniące palce przed urazami w trakcie tańca na pointach. 

  49,00 zł
 • WKŁADKA DO POINT SILIKONOWA RÓŻOWA

  Silikonowe wkładki do point w kolorze różowym, doskonale spełniające funkcję ochronną palców podczas tańca. Miękkie, lekkie, dostosowują się do każdego kształtu stopy. 

  49,00 zł
 • OCHRANIACZE SILIKONOWE NA PALCE

  Zestaw składający się z 2 dużych i 8 mniejszych silikonowych ochraniaczy na palce w kolorze cielistym. Idealne, aby ochronić palce przed zdarciem podczas nauki tańca na pointach.

  29,00 zł
 • TAŚMA OCHRONNA NA NOGI

  1 rolka taśmy piankowej - plaster dla tancerzy, idealny do zranionych stóp lub zdartych palców.

  29,00 zł
 • Szczotka do butów latino

  Specjalistyczna, drewniana szczotka z kolcami do czyszczenia podeszw butów. Zapobiega ślizganiu się podeszw oraz utrzymuje buty w czystości.

  19,00 zł
 • Osłonki na obcasy flare - do butów latino

  Specjalistyczne osłonki na obcasy do butów latino. Skutecznie chronią fleki przed uszkodzeniami, które mogą powstać na skutek intensywnego użytkowania.

  11,90 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 przedmiotów