Zadzwoń Wiadomość
Ocieplacze
Na stronę

Ocieplacze baletowe zwiększą komfort podczas codziennych treningów, nie tylko tanecznych. Sprawdzą się także na zajęciach z jogi, rytmiki czy gimnastyki, pozwalając utrzymać ciepło podczas rozgrzewki lub przerwy, zmniejszając tym samym ryzyko kontuzji.

 • LISE – bolerko do tańca dziecięce białe

  Białe bolerko baletowe Lise z długim rękawem, zapinane na rzepy. Ocieplacz dla dzieci jest idealnie dopasowany do sylwetki ciała, doskonały, aby rozpocząć w nim rozgrzewkę. Wykonany z połączenia bawełny, modalu i domieszki elastanu, dzięki czemu jest bardzo przyjemny w dotyku.

  44,00 zł
 • LISE – bolerko do tańca dziecięce czarne

  Dziecięcy ocieplacz na balet - bolerko Lise w czarnym kolorze z praktycznym zapięciem na rzepy. Krótkie bolerko jest wspaniale dopasowane do ciała i nie krępuje ruchów w czasie tańca.

  44,00 zł
 • LISE – bolerko do tańca dziecięce różowe

  Bolerko baletowe Lise dla dzieci w pięknym kolorze delikatnego różu. Wykonane z przyjemnego w dotyku materiału, którego skład stanowi połączenie modalu, bawełny, elastanu. Ocieplacz do tańca doskonale sprawdzi się podczas rozgrzewki, a także w chwili odpoczynku w trakcie zajęć.

  44,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE – ocieplacze na łydki...

  Dziecięce, bawełniane getry, służące jako ocieplacze na łydki w białym kolorze. Doskonałe do stosowania w czasie rozgrzewki, lub po skończonych zajęciach tanecznych.

  24,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE – ocieplacze na łydki...

  Czarne ocieplacze baletowe na łydki, uszyte z najlepszej jakości materiału – bawełny. Dziecięce getry na taniec gwarantują utrzymanie właściwej temperatury mięśni nóg podczas całego treningu.

  24,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE – ocieplacze na łydki...

  Bawełniane getry do tańca, służące jako ocieplacze na nogi dla dzieci w różowym kolorze. Getry na łydki idealnie nadają się do baletu, gimnastyki oraz rytmiki.

  24,00 zł
 • LISE – bolerko do tańca młodzieżowe białe

  Białe bolerko dziewczęce na balet, taniec, gimnastykę. Ocieplacz baletowy Lise doskonale przylega do ciała, nie krępuje ruchów, a dzięki praktycznemu zapięciu na rzepy, pozwala na szybkie i sprawne założenie go przed lub w trakcie zajęć.

  54,00 zł
 • LISE – bolerko do tańca młodzieżowe czarne

  Dziewczęce bolerko Lise czarne, wspaniale przylegające do ciała, a jednocześnie bardzo wygodne, nie krępujące ruchów. Ocieplacz na balet czarny jest wykonany z miłego w dotyku materiału, które doskonale odprowadza wilgoć pozostawiając skórę suchą i dotlenioną.

  54,00 zł
 • LISE – bolerko do tańca młodzieżowe różowe

  Piękne, bardzo praktyczne bolerko Lise w odcieniu różu, ożywi kostium nie jednej baletnicy. Poprzez krótki, dopasowany do sylwetki fason, dziewczęcy ocieplacz Lise zapinany za pomocą dwóch rzepów, również doskonale sprawdzi się na zajęciach z gimnastyki, akrobatyki, jazzu.

  54,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE – ocieplacze na łydki...

  Białe getry do tańca ze ściągaczem, wykonane z bawełny. Wygodne ocieplacze na łydki nie zsuwają się z nogi. 

  24,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE – ocieplacze na łydki...

  Krótkie getry do tańca i gimnastyki, wykonane z bawełny w czarnym kolorze. Ocieplacze na nogi gwarantują utrzymanie właściwej temperatury mięśni nóg w czasie przerwy od tańca.

  24,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE – ocieplacze na łydki...

  Różowe baletowe getry wykonane z bawełny. Nakostniki do tańca od góry zostały obszyte ściągaczem, który zapewnia dokładne dopasowanie do kształtu nogi.

  24,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 31 przedmiotów