Zadzwoń Wiadomość
Rajstopy
Na stronę

Rajstopy baletowe są obowiązkowym elementem stroju baleriny na każdym poziomie zaawansowania. Sprawdzą się zarówno podczas ćwiczeń na sali, jak i występów. To co charakteryzuje nasze rajstopy to niezwykła odporność na uszkodzenia. Wykonane zostały ze specjalistycznej mikrofibry, która nie puszcza oczek i nie odznacza się pod body.

 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe dziecięce białe

  Profesjonalne, białe rajstopy na balet dla dzieci 60 DEN. Rajstopy baletowe doskonale przylegają do ciała, cechują się wysoką rozciągliwością i wytrzymałością.

  22,00 zł
 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe dziecięce różowe

  Dziecięce rajstopy na balet różowe 60 DEN, wspaniale prezentujące się zarówno na sali jak i podczas występów tanecznych.

  22,00 zł
 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe młodzieżowe...

  Dziewczęce rajstopy baletowe białe, wykonane ze specjalnej zaawansowanej technologicznie mikrofibry 3D, dzięki której rajstopy zapewniają jednolite krycie i cechują się doskonałymi właściwościami rozciągającymi.

  25,00 zł
 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe młodzieżowe...

  Specjalistyczne rajstopy 60 DEN na balet, gimnastykę, jazz w kolorze czarnym. Dziewczęce rajstopy są bardzo miłe w dotyku, nie podrażniają skóry.

  25,00 zł
 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe młodzieżowe...

  Profesjonalne rajstopy baletowe o odcieniu jasnego różu 60 DEN wykonane zostały z mikrofibry o dużych właściwościach elastycznych. Rajstopy do tańca różowe są bardzo trwałe i nie puszczają oczek.

  25,00 zł
 • RAJSTOPY Z DZIURĄ BALETOWĄ – do tańca...

  Specjalistyczne rajstopy baletowe z dziurą na stopie białe 60 DEN. Rajstopy na balet doskonale przylegają do ciała, są miłe w dotyku, nie odznaczają się pod body baletowym.

  29,00 zł
 • RAJSTOPY Z DZIURĄ BALETOWĄ – do tańca...

  Profesjonalne rajstopy 60 DEN czarne do baletu, jazzu, gimnastyki  z otworem na stopie, która umożliwia zrobienie z rajstop legginsów. Rajstopy są dla tancerek ceniących jakość i wygodę.

  29,00 zł
 • RAJSTOPY Z DZIURĄ BALETOWĄ – do tańca...

  Specjalistyczne rajstopy na balet różowe 60 DEN z otworem na stopie. Nieprzezroczyste, idealnie kryjące, a dodatkowo miękkie i przyjazne w dotyku.

  29,00 zł
 • RAJSTOPY Z DZIURĄ BALETOWĄ – do tańca...

  Profesjonalne rajstopy dla tancerzy w kolorze ecru  z dziurką na stopie, która umożliwia szybkie odsłonięcie stóp. Rajstopy do baletu wykonane są z najlepszej jakości mikrofibry, o grubości 60 DEN.

  29,00 zł
 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe damskie białe

  Białe rajstopy baletowe dla tancerek, które cenią przede wszystkim jakość i wygodę. Damskie rajstopy do tańca wykonane są z najlepszej jakości mikrofibry o grubości 60 DEN.

  28,00 zł
 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe damskie czarne

  Czarne, profesjonalne rajstopy do tańca, doskonale kryjące o dużych właściwościach elastycznych. Wykonane ze specjalnej zaawansowanej technologicznie mikrofibry 3D – idealne dla tancerek ceniących jakość i wygodę.

  28,00 zł
 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe damskie...

  Gładkie rajstopy na balet łososiowe z małym klinem, o grubości 60 DEN. Rajstopy do tańca wykonane zostały z  przyjemnej w dotyku mikrofibry o doskonałych właściwościach elastycznych.

  28,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 18 przedmiotów