Zadzwoń Wiadomość
Na stronę

Nasz sklep internetowy Arabesque to nie tylko wspaniała odzież i obuwie do tańca ! W ofercie znaleźć można czapki i kominy na chłodne dni aż w 14 pięknych i oryginalnych kolorach. Czapki i szaliki tupu tunel znajdziesz w dwóch rozmiarach dziecięcych oraz w jednym rozmiarze młodzieżowym. Wykonane są z najlepszej jakości prążkowanej bawełny pochodzącej wyłącznie od polskiego producenta! Idealnie sprawdzą się na jesień, wiosnę, oraz w chłodne dni latem.

 • CZAPKA + KOMIN - zestaw dziecięcy biały

  Dziecięcy zestaw składający się z cienkiej, jednowarstwowej czapki typu krasnal oraz komina w białym kolorze. Komplet wykonany z prążkowanego materiału, idealny na wiosnę, jesień oraz wietrzne dni latem.

  36,00 zł
 • CZAPKA + KOMIN - zestaw młodzieżowy biały

  Młodzieżowy komplet w kolorze białym składający się bawełnianej, jednowarstwowej czapki typu krasnal oraz komina na szyję. Zestaw wykonany z prążkowanego materiału, idealny na wiosnę, jesień oraz chłodne dni latem.

  39,00 zł
 • CZAPKA + KOMIN - zestaw damski czarny

  Damski zestaw w kolorze czarnym, składający się z ciepłej, przyjemnej w dotyku czapki typu beanie oraz komina wiązanego na 1 raz. Komplet do odzieży wierzchniej idealnie sprawdzi się w okresie późnej jesieni oraz na zimę.

  49,00 zł
 • CZAPKA dziecięca biała

  Dziecięca czapka typu krasnal w kolorze białym. Czapka wykonana została z prążkowanego materiału, jest idealna na wiosnę oraz jesień.

  19,00 zł
 • CZAPKA młodzieżowa biała

  Młodzieżowa czapka typu krasnal w kolorze białym. Czapka wykonana została z prążkowanego materiału, jest idealna na wiosnę oraz jesień.

  21,00 zł
 • CZAPKA damska czarna

  Damska czapka typu beanie w kolorze czarnym. Wykonana została z podwójnej warstwy, miękkiej dzianiny. Idealnie sprawdzi się w okresie chłodnej jesieni i na zimę.

  24,00 zł
 • KOMIN - tuba dziecięca biała

  Dziecięcy szalik typu komin w kolorze białym. Szal wykonany został z prążkowanego materiału, jest idealny na wiosnę oraz jesień.

  19,00 zł
 • KOMIN - tuba młodzieżowa biała

  Młodzieżowy szal typu komin w kolorze białym. Szal wykonany został z prążkowanego materiału, jest idealny na wiosnę oraz jesień.

  21,00 zł
 • KOMIN - tuba damska czarna

  Damski szal typu komin wiązany na 1 raz w kolorze czarnym. Wykonany został z podwójnej warstwy, miękkiej dzianiny. Idealnie sprawdzi się w okresie chłodnej jesieni i na zimę.

  29,00 zł
 • CZAPKA + KOMIN - zestaw dziecięcy czarny

  Dziecięcy zestaw składający się z cienkiej, jednowarstwowej czapki typu krasnal oraz komina w kolorze czarnym. Komplet wykonany z prążkowanego materiału, idealny na wiosnę, jesień oraz wietrzne dni latem.

  36,00 zł
 • CZAPKA + KOMIN - zestaw młodzieżowy czarny

  Młodzieżowy komplet w kolorze czarnym, składający się bawełnianej, jednowarstwowej czapki typu krasnal oraz komina na szyję. Zestaw wykonany z prążkowanego materiału, idealny na wiosnę, jesień oraz chłodne dni latem.

  39,00 zł
 • CZAPKA + KOMIN - zestaw damski szary

  Damski zestaw składający się z ciepłej, przyjemnej w dotyku czapki typu beanie oraz komina wiązanego na 1 raz. Komplet do odzieży wierzchniej idealnie sprawdzi się w okresie późnej jesieni oraz na zimę.

  49,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 117 przedmiotów