Zadzwoń Wiadomość
Na stronę

Czapki i kominy – dodatki dla każdego

Nasz sklep internetowy Arabesque to nie tylko wspaniała odzież i obuwie do tańca ! W ofercie znaleźć można czapki i kominy na chłodne dni aż w 14 pięknych i oryginalnych kolorach. Czapki i szaliki tupu tunel znajdziesz w dwóch rozmiarach dziecięcych oraz w jednym rozmiarze młodzieżowym. Wykonane są z najlepszej jakości prążkowanej bawełny pochodzącej wyłącznie od polskiego producenta! Idealnie sprawdzą się na jesień, wiosnę, oraz w chłodne dni latem.

 • CZAPKA + KOMIN - zestaw dziecięcy biały

  Dziecięcy zestaw składający się z cienkiej, jednowarstwowej czapki typu krasnal oraz komina w białym kolorze. Komplet wykonany z prążkowanego materiału, idealny na wiosnę, jesień oraz wietrzne dni latem.

  36,00 zł
 • CZAPKA + KOMIN - zestaw młodzieżowy biały

  Młodzieżowy komplet w kolorze białym składający się bawełnianej, jednowarstwowej czapki typu krasnal oraz komina na szyję. Zestaw wykonany z prążkowanego materiału, idealny na wiosnę, jesień oraz chłodne dni latem.

  39,00 zł
 • CZAPKA dziecięca biała

  Dziecięca czapka typu krasnal w kolorze białym. Czapka wykonana została z prążkowanego materiału, jest idealna na wiosnę oraz jesień.

  19,00 zł
 • KOMIN - tuba dziecięca biała

  Dziecięcy szalik typu komin w kolorze białym. Szal wykonany został z prążkowanego materiału, jest idealny na wiosnę oraz jesień.

  19,00 zł
 • KOMIN - tuba młodzieżowa biała

  Młodzieżowy szal typu komin w kolorze białym. Szal wykonany został z prążkowanego materiału, jest idealny na wiosnę oraz jesień.

  21,00 zł
 • CZAPKA młodzieżowa biała

  Młodzieżowa czapka typu krasnal w kolorze białym. Czapka wykonana została z prążkowanego materiału, jest idealna na wiosnę oraz jesień.

  21,00 zł
 • CZAPKA + KOMIN - zestaw dziecięcy czarny

  Dziecięcy zestaw składający się z cienkiej, jednowarstwowej czapki typu krasnal oraz komina w kolorze czarnym. Komplet wykonany z prążkowanego materiału, idealny na wiosnę, jesień oraz wietrzne dni latem.

  36,00 zł
 • CZAPKA dziecięca czarna

  Dziecięca czapka typu krasnal w kolorze czarnym. Czapka wykonana została z prążkowanego materiału, jest idealna na wiosnę oraz jesień.

  19,00 zł
 • KOMIN - tuba dziecięca czarna

  Dziecięcy szalik typu komin w kolorze czarnym. Szal wykonany został z prążkowanego materiału, jest idealny na wiosnę oraz jesień.

  19,00 zł
 • CZAPKA + KOMIN - zestaw dziecięcy różowy

  Dziecięcy zestaw składający się z cienkiej, jednowarstwowej czapki typu krasnal oraz komina w różowym kolorze. Komplet wykonany z prążkowanego materiału, idealny na wiosnę, jesień oraz wietrzne dni latem.

  36,00 zł
 • CZAPKA dziecięca różowa

  Dziecięca czapka typu krasnal w kolorze różowym. Czapka wykonana została z prążkowanego materiału, jest idealna na wiosnę oraz jesień.

  19,00 zł
 • KOMIN - tuba dziecięca różowa

  Dziecięcy szalik typu komin w kolorze różowym. Szal wykonany został z prążkowanego materiału, jest idealny na wiosnę oraz jesień.

  19,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 117 przedmiotów

Czapka i komin damski

W kategorii damskiej przygotowaliśmy doskonałe, wygodne, a przede wszystkim bardzo modne czapki typu beani i kominy bawełniane uszyte z dwóch warstw materiału. Dostępne są aż w 13 kolorach, dzięki czemu każdy wybierze swój ulubiony!

Czapka i komin, a może cały zestaw?

Każdy zestaw składa się z czapki i komina w tym samym kolorze. A może lubisz bawić się kolorami? W naszym sklepie możesz zamówić osobno czapkę oraz komin w takim kolorze jakim tylko chcesz ! Nasze czapki i kominy świetnie sprawdzą się w czasie treningów prowadzonych na dworze w chłodne dni ! Gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę w ciągu 24h! A na zwrot masz aż 30 dni.


Sprawdź też:

Ocieplacze do tańca dla dzieciOcieplacze do tańca młodzieżoweOcieplacze do tańca damskie