Zadzwoń Wiadomość

Dziewczęce obuwie do latino i na taniec towarzyski

Pointy dla baletnic, bezpalcówki dla tancerek współczesnych, a buty na obcasie dla dziewczyn tańczących latino, sambe, rumbe, cha cha! Dzięki tego typu obuwiu każda tancerka poczuje się elegancko i wyjątkowo. W pierwszym etapie nauki wybierz buty taneczne na obcasie 3 cm, następy stopień zaawansowania to buty na obcasie o wysokości 7 cm.

 • BLANCA - buty do latino młodzieżowe...

  Profesjonalne, młodzieżowe buty do tańca latino. Dziewczęce obuwie taneczne jest w kolorze jasnobrązowym na obcasie 3 cm. Idealne dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

  119,00 zł
 • BLANCA - buty do latino młodzieżowe...

  Specjalistyczne buty do tańców latynoamerykańskich, wykonane w kolorze czarnym o delikatnym połysku, na obcasie 3 cm. Idealne dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

  119,00 zł
 • BLANCA - buty do latino młodzieżowe...

  Profesjonalne, młodzieżowe buty do latino w kolorze jasnobrązowym na obcasie 7 cm. Idealne dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

  119,00 zł
 • Blanca - buty do latino młodzieżowe czarne...

  Specjalistyczne buty do salsy i tańców latynoamerykańskich przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Wykonane w kolorze czarnym na obcasie o wysokości 7 cm. Idealne dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

  119,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 przedmiotów

Kostium do tańca towarzyskiego

Zadbaj w pełni o komfort podczas ćwiczeń i wybierz body do tańca od firmy Arabesque. Wolisz 100 % wygodę, materiał miły i przyjazny dla skóry ? Body Klarajest dla Ciebie ! Chcesz błyszczeć i jednocześnie czuć pełną swobodę ruchu? Wybierz body Carmen!

Rajstopy z dziurą baletową do butów latino

W chłodne dni warto założyć na salę taneczną rajstopy. Najlepszym wyborem będą te z otworem na stopę. Dzięki rajstopom z dziurą baletową stopa nie będzie się ślizgać, a tancerka będzie czuła się stabilniej. Wybierz swój ulubiony kolor:
biały
czarny
różowy
ecru

Sprawdź też:

Body młodzieżoweSpódniczki młodzieżoweOcieplacze młodzieżoweAkcesoria do ćwiczeń