Zadzwoń Wiadomość

Pointy dla baletnic, bezpalcówki dla tancerek współczesnych, a buty na obcasie dla dziewczyn tańczących latino, sambe, rumbe, cha cha! Dzięki tego typu obuwiu każda tancerka poczuje się elegancko i wyjątkowo. W pierwszym etapie nauki wybierz buty taneczne na obcasie 3 cm, następy stopień zaawansowania to buty na obcasie o wysokości 7 cm.

 • BLANCA - buty do latino młodzieżowe...

  Profesjonalne, młodzieżowe buty do tańca latino. Dziewczęce obuwie taneczne jest w kolorze jasnobrązowym na obcasie 3 cm. Idealne dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

  124,00 zł
 • BLANCA - buty do latino młodzieżowe...

  Specjalistyczne buty do tańców latynoamerykańskich, wykonane w kolorze czarnym o delikatnym połysku, na obcasie 3 cm. Idealne dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

  124,00 zł
 • BLANCA - buty do latino młodzieżowe...

  Profesjonalne, młodzieżowe buty do latino w kolorze jasnobrązowym na obcasie 7 cm. Idealne dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

  134,00 zł
 • Blanca - buty do latino młodzieżowe czarne...

  Specjalistyczne buty do salsy i tańców latynoamerykańskich przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Wykonane w kolorze czarnym na obcasie o wysokości 7 cm. Idealne dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

  134,00 zł
 • LEAH - buty do latino młodzieżowe czarne 7 cm

  Specjalistyczne buty do tańca latino i towarzyskiego. Młodzieżowe buty Leah posiadają obcas typu flare o wysokości 7 cm. Buty do latino są w kolorze czarnym, które dodatkowo zdobi węzeł nad linią palców, dzięki czemu pięknie będą się prezentować nie tylko na sali treningowej, ale i na pokazach tanecznych.

  124,00 zł
 • LEAH - buty do latino młodzieżowe srebrne...

  Doskonałe buty do tańca latino, salsa i tańców towarzyskich. Młodzieżowe buty Leah w kolorze srebrnym posiadają obcas typu flare o wysokości 7 cm, dzięki czemu buty idealnie nadają się dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

  124,00 zł
 • SARA - buty do latino młodzieżowe czarne 7 cm

  Młodzieżowe  buty do tańca latino w kolorze czarnym z dodatkiem srebrnych kryształków. Obuwie taneczne Sara posiada 7 centymetrowy obcas typu flare. Doskonale będą się prezentować na sali treningowej, jak i na pokazach tanecznych.

  124,00 zł
 • SARA - buty do latino młodzieżowe...

  Młodzieżowe buty do tańca latino w kolorze jasnobrązowym z dodatkiem srebrnych kryształków. Obuwie taneczne Sara posiada 7 centymetrowy obcas typu flare. Buty taneczne przeznaczone są do takich tańców jak: samba, salsa, rumba, cha cha, high heels. Brodway jazz itd.

  124,00 zł
 • MAYA - buty do latino młodzieżowe...

  Dziewczęce  buty na taniec latino w kolorze czarnym z dodatkiem subtelnych pasków w kolorze złotym. Buty taneczne Maya są na 7 centymetrowym obcasie typu flare. Przeznaczone do tańca zarówno na sali treningowej jak i na pokazach tanecznych.

  124,00 zł
 • CARLA - buty do latino młodzieżowe srebrne...

  Profesjonalne obuwie do tańców towarzyskich i latynoamerykańskich. Młodzieżowe buty Carla są w kolorze srebrnym, o delikatnym perłowym połysku. Posiadają 7,5 centymetrowy obcas typu slim. Idealne na zajęcia takie jak: latino, burleska, samba, salsa, cha cha, rumba, bachata, burleska, brodway jazz itp.

  184,00 zł
 • LUNA - buty do latino młodzieżowe czarne...

  Młodzieżowe buty do tańca latino w kolorze czarnym całe ozdobione srebrnymi kryształkami. Buty taneczne  Luna mają 7,5 centymetrowe obcasy typu flare. Idealne na pokazy taneczne jak i na salę treningową. Przeznaczone do takich zajęc jak: samba, salsa, rumba, cha cha, high heels. Brodway jazz itd.

  219,00 zł
 • SOPHIA - buty do latino młodzieżowe czarne...

  Młodzieżowe, wysokie  buty do tańca latino w kolorze czarnym, na obcasie 7,5 cm typu slim. Obuwie taneczne Sophia jest wiązane, dzięki czemu idealnie dopasowują się do kształtu stóp.

  239,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 przedmiotów