Zadzwoń Wiadomość
Dorośli

Ocieplacze baletowe dla dorosłych

Ocieplacze baletowe dla dorosłych dostępne w ofercie naszego baletowego sklepu internetowego to wysokiej jakości produkty przeznaczone dla profesjonalnych tancerzy baletowych, oraz osób uprawiających gimnastykę, taniec współczesny, jogę czy fitness.

 • SIMONE – bolerko do tańca damskie białe

  Wygodny, wykonany z miłego materiału ocieplacz na ramiona Simone w białym kolorze. Bolerko baletowe doskonale sprawdzi się podczas rozgrzewki lub w chwili odpoczynku między zajęciami.

  59,00 zł
 • SIMONE – bolerko do tańca damskie czarne

  Ocieplacz na ramiona dla tancerzy w kolorze czarnym Simone, doskonale dopasowany do sylwetki ciała, a dzięki elastycznym włóknom nie ograniczający ruchów w czasie ćwiczeń. Bolerko damskie doskonale nadaje się na takie zajęcia jak: balet, jazz, joga, pilates.

  59,00 zł
 • GETRY DŁUGIE – z wycięciem na piętę...

  Długie getry, ocieplacze baletowe z wycięciem na piętę w białym kolorze – rozgrzewają oraz utrzymują ciepło mięśni znajdujących się w okolicy stóp, stawu skokowego oraz stawu kolanowego.

  39,00 zł
 • GETRY DŁUGIE – z wycięciem na piętę...

  Praktyczne, przyjemne w dotyku - getry ocieplacze na nogi sięgające za kolano w kolorze czarnym. Ocieplacze baletowe doskonale pomagają rozgrzać partie mięśniowe nóg, oraz utrzymać ich temperaturę w czasie przerwy od tańca.

  39,00 zł
 • GETRY DŁUGIE – z wycięciem na piętę...

  Szare, długie getry sięgające za kolano z wycięciem na piętę, stworzone z myślą o tancerzach. Ocieplacze na nogi do tańca pomagają szybciej rozgrzać mięśnie nóg, oraz zachować ciepło w czasie odpoczynku.

  39,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 przedmiotów

Bogaty wybór ocieplaczy baletowych

Dobra gatunkowo bawełna przepuszcza powietrze, pozwalając skórze oddychać. Ocieplacz baletowy dla dorosłych zapewnia odpowiednią temperaturę mięśniom, co jest szczególnie istotne podczas rozgrzewki czy przerw. Wśród naszych propozycji znajdują się bolerka z długim rękawem oraz ocieplacze na stopy i nogi - tzw. getry baletowe długie, które posiadają także funkcjonalne wycięcie, umożliwiające ćwiczenie w pointach czy baletkach. Ocieplacze dla dorosłych tancerzy baletowych dostępne w Arabesque.pl to stroje baletowe w różnych kolorach - białym i czarnym. Sprawdź ofertę sklepu online! Proponujemy także bogaty wybór odzieży baletowej dla młodszych balerin - np. ocieplacze dla dzieci i ocieplacze dla młodzieży w atrakcyjnych cenach.