Zadzwoń Wiadomość
Dorośli

Ocieplacze baletowe dla dorosłych dostępne w ofercie naszego baletowego sklepu internetowego to wysokiej jakości produkty przeznaczone dla profesjonalnych tancerzy baletowych, oraz osób uprawiających gimnastykę, taniec współczesny, jogę czy fitness.

 • SIMONE – bolerko do tańca damskie białe

  Wygodny, wykonany z miłego materiału ocieplacz na ramiona Simone w białym kolorze. Bolerko baletowe doskonale sprawdzi się podczas rozgrzewki lub w chwili odpoczynku między zajęciami.

  69,00 zł
 • SIMONE – bolerko do tańca damskie czarne

  Ocieplacz na ramiona dla tancerzy w kolorze czarnym Simone, doskonale dopasowany do sylwetki ciała, a dzięki elastycznym włóknom nie ograniczający ruchów w czasie ćwiczeń. Bolerko damskie doskonale nadaje się na takie zajęcia jak: balet, jazz, joga, pilates.

  69,00 zł
 • GETRY DŁUGIE – z wycięciem na piętę...

  Długie getry, ocieplacze baletowe z wycięciem na piętę w białym kolorze – rozgrzewają oraz utrzymują ciepło mięśni znajdujących się w okolicy stóp, stawu skokowego oraz stawu kolanowego.

  49,00 zł
 • GETRY DŁUGIE – z wycięciem na piętę...

  Praktyczne, przyjemne w dotyku - getry ocieplacze na nogi sięgające za kolano w kolorze czarnym. Ocieplacze baletowe doskonale pomagają rozgrzać partie mięśniowe nóg, oraz utrzymać ich temperaturę w czasie przerwy od tańca.

  49,00 zł
 • GETRY DŁUGIE – z wycięciem na piętę...

  Szare, długie getry sięgające za kolano z wycięciem na piętę, stworzone z myślą o tancerzach. Ocieplacze na nogi do tańca pomagają szybciej rozgrzać mięśnie nóg, oraz zachować ciepło w czasie odpoczynku.

  49,00 zł
 • SIMONE – bolerko do tańca damskie błękitne

  Praktyczny ocieplacz na ramiona Simone w błękitnym kolorze. Bolerko baletowe uszyte zostało z miłej i przyjaznej dla skóry bawełny, doskonale sprawdzi się podczas rozgrzewki lub w chwili odpoczynku między zajęciami.

  69,00 zł
 • GETRY DŁUGIE – z wycięciem na piętę...

  Granatowe, długie ocieplacze z wycięciem na piętę. Miękkie i miłe w dotyku, idealne aby rozpocząć w nich zajęcia z baletu, gimnastyki lub innych form tanecznych.

  49,00 zł
 • GETRY DŁUGIE – z wycięciem na piętę...

  Damskie ocieplacze baletowe na nogi, wykonane ze specjalnym otworem na piętę. Getry w kolorze beżowym sięgają za kolano, wykonane są z przyjemnego i miękkiego materiału. Idealne na zajęcia z baletu, gimnastyki i innych form tanecznych.

  49,00 zł
 • GETRY DŁUGIE – z wycięciem na piętę...

  Damskie getry do tańca ocieplające nogi. Wykonane z przyjemnego i miękkiego materiału ze specjalnym otworem na piętę, dzięki czemu ogrzewają również stopę. Idealne na zajęcia z baletu, gimnastyki i innych form tanecznych.

  49,00 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 przedmiotów