Zadzwoń Wiadomość
Dorośli

Filtry

Rozmiar
Materiał

Jakie wybrać obuwie taneczne dla dorosłych ?

W tańcu klasycznym niezawodne są baletki oraz pointy. Naplacówki doskonale sprawdzą się na gimnastyce. A do tańca współczesnego idealne będą specjalistyczne bezpalcówki! Ochronią Twoje nogi przed otarciami, a dodatkowo wspomogą pracę stóp podczas tańca. Obuwie taneczne w postaci bezpalcówek zapobiegają ślizganiu się, oraz działają amortyzująco w trakcie skoków.

  • BEZPALCÓWKI do tańca damskie cieliste

    Praktyczne bezpalcówki do tańca wykonane z elastycznego materiału - idealnie dopasowują się do każdego rodzaju stopy.

    39,00 zł
  • BEZPALCÓWKI do tańca damskie czarne

    Praktyczne bezpalcówki do tańca w czarnym kolorze, wykonane z elastycznego materiału i wykończone specjalistycznym obszyciem, dzięki czemu dopasowują się do każdego rodzaju stopy.

    39,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 przedmiotów

Charakterystyka bezpalcówek do tańca od firmy Arabesque

Bezpalcówki taneczne są lekkie i doskonale przylegają do stopy. Nie zsuwają się w trakcie tańca. Dodatkowo wykonane są z najlepszej jakości materiału w kolorze cielistym, dzięki czemu nie wyróżniają się na stopie. Sprawdzą się idealnie w czasie ćwiczeń oraz na pokazach tanecznych. A na balet sprawdź nasze baletki dla dorosłych.

Jak dopasować rozmiar bezpalcówek do swojej stopy? 

W kategorii młodzieżowej znajdziesz bezpalcówki dla tancerek, które noszą rozmiar obuwia od 31 do 36, w kategorii damskiej dostępne są rozmiary: M – 37-38, L – 39-40 oraz XL – 41-42. Poprzez szeroki wybór rozmiarów każda tancerka wybierze bezpalcówki do tańca odpowiednie dla swojej stopy!

Sprawdź też:

Body do tańca damskieOcieplacze baletowe damskieSpódniczki do baletu damskieRajstopy baletowe damskieKoszulki baletowe