Zadzwoń Wiadomość
Na stronę

Czapki i szale typu tuba młodzieżowe

Wspaniałe czapki i kominy dostępne w naszym sklepie internetowym Arabesque! Idealne zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców! W ofercie znajdziesz aż 14 modnych i oryginalnych kolorów, które pozwolą wyróżnić się Tobie w okresie wiosenno-jesiennym. Nasze czapki i szaliki wykonane są z niezwykle miłej i przyjaznej dla skóry bawełny prążkowanej, która jest trwała i odporna na uszkodzenia. Materiał jest z dodatkiem elastanu, dzięki czemu zapewnia pełen komfort i wygodę.

 • CZAPKA + KOMIN - zestaw młodzieżowy biały

  Młodzieżowy komplet w kolorze białym składający się bawełnianej, jednowarstwowej czapki typu krasnal oraz komina na szyję. Zestaw wykonany z prążkowanego materiału, idealny na wiosnę, jesień oraz chłodne dni latem.

  39,00 zł
 • CZAPKA młodzieżowa biała

  Młodzieżowa czapka typu krasnal w kolorze białym. Czapka wykonana została z prążkowanego materiału, jest idealna na wiosnę oraz jesień.

  21,00 zł
 • KOMIN - tuba młodzieżowa biała

  Młodzieżowy szal typu komin w kolorze białym. Szal wykonany został z prążkowanego materiału, jest idealny na wiosnę oraz jesień.

  21,00 zł
 • CZAPKA + KOMIN - zestaw młodzieżowy czarny

  Młodzieżowy komplet w kolorze czarnym, składający się bawełnianej, jednowarstwowej czapki typu krasnal oraz komina na szyję. Zestaw wykonany z prążkowanego materiału, idealny na wiosnę, jesień oraz chłodne dni latem.

  39,00 zł
 • CZAPKA młodzieżowa czarna

  Młodzieżowa czapka typu krasnal w kolorze czarnym. Czapka wykonana została z prążkowanego materiału, jest idealna na wiosnę oraz jesień.

  21,00 zł
 • KOMIN - tuba młodzieżowa czarna

  Młodzieżowy szal typu komin w kolorze czarnym. Szal wykonany został z prążkowanego materiału, jest idealny na wiosnę oraz jesień.

  21,00 zł
 • CZAPKA + KOMIN - zestaw młodzieżowy różowy

  Młodzieżowy komplet w kolorze różowym składający się bawełnianej, jednowarstwowej czapki typu krasnal oraz komina na szyję. Zestaw wykonany z prążkowanego materiału, idealny na wiosnę, jesień oraz chłodne dni latem.

  39,00 zł
 • CZAPKA młodzieżowa różowa

  Młodzieżowa czapka typu krasnal w kolorze różowym. Czapka wykonana została z prążkowanego materiału, jest idealna na wiosnę oraz jesień.

  21,00 zł
 • KOMIN - tuba młodzieżowa różowa

  Młodzieżowy szal typu komin w kolorze różowym. Szal wykonany został z prążkowanego materiału, jest idealny na wiosnę oraz jesień.

  21,00 zł
 • CZAPKA + KOMIN - zestaw młodzieżowy bordowy

  Młodzieżowy komplet w kolorze bordowym, składający się bawełnianej, jednowarstwowej czapki typu krasnal oraz komina na szyję. Zestaw wykonany z prążkowanego materiału, idealny na wiosnę, jesień oraz chłodne dni latem.

  39,00 zł
 • CZAPKA młodzieżowa bordowa

  Młodzieżowa czapka typu krasnal w kolorze bordowym. Czapka wykonana została z prążkowanego materiału, jest idealna na wiosnę oraz jesień.

  21,00 zł
 • KOMIN - tuba młodzieżowa bordowa

  Młodzieżowy szal typu komin w kolorze bordowym. Szal wykonany został z prążkowanego materiału, jest idealny na wiosnę oraz jesień.

  21,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 42 przedmiotów

Wybieraj spośród kolorów!

Zarówno czapka jak i komin to nie tylko modny wygląd, ale i niezwykła funkcjonalność ! Zestaw ten idealnie nadaje się do ćwiczeń na świeżym powietrzu w czasie chłodnych lub wietrznych dni. Ponadto komin doskonale sprawdzi się jako osłona ust i nosa. Zapewniamy najwyższą jakość materiału, który pochodzi wyłącznie od polskiego producenta! Gwarantujemy również szybką wysyłkę, w ciągu 24h !

Ochrona twarzy - maski i przyłbice

W zakładce akcesoria znajdziesz dla dzieci doskonałe maseczki osłaniające usta i nos, do wyboru:

Ogromną zaletą wielorazowych maseczek jest materiał, który jest niezwykle przyjazny dla skóry, świetnie przepuszcza powietrze, nie podrażnia skóry i jest odporny na uszkodzenia.
Doskonałą alternatywą dla bawełnianej maski jest dostępna w naszym sklepie mini przyłbica - zapinana na rzepy z możliwością dopasowania do kształtu głowy. Serdecznie polecamy!


Sprawdź też:

Maska na twarz jednowarstwowa dla dorosłychMaska na twarz dwuwarstwowa dla dorosłychMini przyłbica dla dorosłych