Zadzwoń Wiadomość
Na stronę
 • FRYGIA - spodenki baletowe dziecięce białe

  Bawełniane, krótkie spodenki w kolorze białym. Dziecięce spodenki Frygia doskonale przylegają do budowy ciała, a dzięki swoim elastycznym właściwościom idealnie sprawdzą się na zajęciach z baletu, gimnastyki, tańca.

  39,00 zł
 • FRYGIA - spodenki baletowe dziecięce czarne

  Bawełniane, krótkie spodenki w kolorze czarnym. Dziecięce spodenki Frygia doskonale przylegają do budowy ciała, a dzięki swoim elastycznym właściwościom idealnie sprawdzą się na zajęciach z baletu, gimnastyki, tańca.

  39,00 zł
 • FRYGIA - spodenki baletowe dziecięce różowe

  Bawełniane, krótkie spodenki w kolorze różowym. Dziecięce spodenki Frygia doskonale przylegają do budowy ciała, a dzięki swoim elastycznym właściwościom idealnie sprawdzą się na zajęciach z baletu, gimnastyki, tańca.

  39,00 zł
 • FRYGIA - spodenki baletowe dziecięce błękitne

  Bawełniane, krótkie spodenki w kolorze błękitnym. Dziecięce spodenki Frygia doskonale przylegają do budowy ciała, a dzięki swoim elastycznym właściwościom idealnie sprawdzą się na zajęciach z baletu, gimnastyki, tańca.

  39,00 zł
 • FRYGIA - spodenki baletowe młodzieżowe białe

  Białe, krótkie spodenki wykonane z przyjaznej dla skóry bawełny. Młodzieżowe spodenki Frygia doskonale dopasowują się do budowy ciała, a poprzez swoje elastyczne właściwości idealnie sprawdzą się na zajęciach z baletu, gimnastyki, tańca.

  44,00 zł
 • FRYGIA - spodenki baletowe młodzieżowe czarne

  Czarne, krótkie spodenki wykonane z przyjaznej dla skóry bawełny. Młodzieżowe spodenki Frygia doskonale dopasowują się do budowy ciała, a poprzez swoje elastyczne właściwości idealnie sprawdzą się na zajęciach z baletu, gimnastyki, tańca.

  44,00 zł
 • FRYGIA - spodenki baletowe młodzieżowe różowe

  Różowe, krótkie spodenki wykonane z przyjaznej dla skóry bawełny. Młodzieżowe spodenki Frygia doskonale dopasowują się do budowy ciała, a poprzez swoje elastyczne właściwości idealnie sprawdzą się na zajęciach z baletu, gimnastyki, tańca.

  44,00 zł
 • FRYGIA - spodenki baletowe młodzieżowe...

  Błękitne, krótkie spodenki wykonane z przyjaznej dla skóry bawełny. Młodzieżowe spodenki Frygia doskonale dopasowują się do budowy ciała, a poprzez swoje elastyczne właściwości idealnie sprawdzą się na zajęciach z baletu, gimnastyki, tańca.

  44,00 zł
 • FRYGIA - spodenki baletowe damskie białe

  Damskie, krótkie spodenki Frygia w kolorze białym, wykonane z doskonałej jakości metariału będącego połączeniem bawełny, modalu i elastanu. Spodenki do ćwiczeń doskonale nadają się na zajęcia z tańca, jogi, pilatesu.

  49,00 zł
 • FRYGIA - spodenki baletowe damskie czarne

  Damskie, krótkie spodenki Frygia w kolorze czarnym, wykonane z doskonałej jakości metariału będącego połączeniem bawełny, modalu i elastanu. Spodenki do ćwiczeń doskonale nadają się na zajęcia z tańca, jogi, pilatesu.

  49,00 zł
 • FRYGIA - spodenki baletowe damskie różowe

  Damskie, krótkie spodenki Frygia w kolorze różowym, wykonane z doskonałej jakości metariału będącego połączeniem bawełny, modalu i elastanu. Spodenki do ćwiczeń doskonale nadają się na zajęcia z tańca, jogi, pilatesu.

  49,00 zł
 • FRYGIA - spodenki baletowe damskie błękitne

  Damskie, krótkie spodenki Frygia w kolorze błękitnym, wykonane z doskonałej jakości metariału będącego połączeniem bawełny, modalu i elastanu. Spodenki do ćwiczeń doskonale nadają się na zajęcia z tańca, jogi, pilatesu.

  49,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 36 przedmiotów