Zadzwoń Wiadomość

Przyłbica dziecięca – ochrona i wygoda !

Niezwykle wygodne, w pełni dopasowane do potrzeb najmłodszych użytkowników przyłbice zakładane na nos ! Swoją niezwykłą funkcjonalność zawdzięczają prostemu zapięciu za pomocą rzepów. Idealnie sprawdzą się do szkoły, na spacer, czy w miejsca gdzie należy zasłonić usta i nos. W ofercie naszego sklepu dostępne są przyłbice dla dzieci w 4 wariantach kolorystycznych: białym, czarnym, różowym i błękitnym. Paski wykonane są z przyjaznego dla skóry materiału, który doskonale przepuszcza powietrze dając pełen komfort w trakcie użytkowania!

 • MINI PRZYŁBICA - maska dziecięca biała

  Mini przyłbica osłaniająca nos i usta zapinana za głową – stanowi doskonałą alternatywę maseczki. Wykonana została z lekkiej, przezroczystej szybki PCV, która zamocowana jest na miękkim, bawełnianym pasku w białym kolorze. Długość paska można regulować za pomocą rzepów.

  3,90 zł
 • MINI PRZYŁBICA - maska dziecięca czarna

  Mini przyłbica osłaniająca nos i usta zapinana za głową – stanowi doskonałą alternatywę maseczki. Wykonana została z lekkiej, przezroczystej szybki PCV, która zamocowana jest na miękkim, bawełnianym pasku w czarnym kolorze. Długość paska można regulować za pomocą rzepów.

  3,90 zł
 • MINI PRZYŁBICA - maska dziecięca różowa

  Mini przyłbica osłaniająca nos i usta zapinana za głową – stanowi doskonałą alternatywę maseczki. Wykonana została z lekkiej, przezroczystej szybki PCV, która zamocowana jest na miękkim, bawełnianym pasku w różowym kolorze. Długość paska można regulować za pomocą rzepów.

  3,90 zł
 • MINI PRZYŁBICA - maska dziecięca błękitna

  Mini przyłbica osłaniająca nos i usta zapinana za głową – stanowi doskonałą alternatywę maseczki. Wykonana została z lekkiej, przezroczystej szybki PCV, która zamocowana jest na miękkim, bawełnianym pasku w błękitnym kolorze. Długość paska można regulować za pomocą rzepów.

  3,90 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 przedmiotów

Poznaj zalety mini przyłbicy!

 • Zapewnia doskonały przepływ powietrza;
 • Mocowanie z tyłu głowy a nie na uszach sprawia, że uszy nie odstają;
 • Jest lekka, już po krótkiej chwili Twoje dziecko zapomni, że ma ją na sobie
 • Przyłbicę można zsunąć na szyję, a nie trzeba jej ściągać, dzięki czemu dziecko jej nie zgubi.

Czapki i kominy dla dzieci i młodzieży

Chroń swoje dziecko przed chłodem w modnych i wygodnych zestawach dostępnych na stronie Arabesque! Zestaw składający się z czapki i komina to komfort, jakość i oryginalny wygląd. Wybierz swój ulubiony kolor spośród 14 dostępnych! Wszystkie znajdziesz aż w 3 rozmiarach:

  Sprawdź też:

  Dziecięca maska na twarz jednowarstwowaDziecięca maska na twarz dwuwarstwowa