Zadzwoń Wiadomość
Napalcówki

Napalcówki to obuwie, które swoje zastosowanie odnajduje w gimnastyce, różnych stylach tanecznych, czy też idealnie sprawdzą się podczas zajęć z rytmiki. Ich głównym zadaniem jest skutecznie ochronić palce przed otarciami, nie usztywniając jednocześnie stopy. Napalcówki gimnastyczne znaleźć można w naszym sklepie internetowym w rozmiarach:

 • NAPALCÓWKI do tańca dziecięce białe

  Dziecięce, nieuciskające napalcówki w białym kolorze, które skutecznie chronią stopy, a przede wszystkim palce przed otarciami.

  29,00 zł
 • NAPALCÓWKI do tańca młodzieżowe białe

  Praktyczne, nieuciskające napalcówki w białym kolorze, które skutecznie chronią stopy, a przede wszystkim palce przed otarciami.

  39,00 zł
 • NAPALCÓWKI do tańca damskie białe

  Wygodne, bezuciskowe napalcówki damskie w białym kolorze  z gumkami zahaczanymi o piętę, dzięki czemu nie zsuwają się ze stóp.

  39,00 zł
 • NAPALCÓWKI do tańca dziecięce cieliste

  Dziecięce napalcówki cieliste wykonane z miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny, z gumkami zahaczanymi o piętę, które zapewniają pełną stabilizację podczas ćwiczeń gimnastycznych lub tanecznych.

  29,00 zł
 • NAPALCÓWKI do tańca młodzieżowe cieliste

  Napalcówki cieliste wykonane z miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny, z gumkami zahaczanymi o piętę, które zapewniają pełną stabilizację podczas ćwiczeń gimnastycznych lub tanecznych.

  39,00 zł
 • NAPALCÓWKI do tańca damskie cieliste

  Cieliste doskonale dopasowane do stopy napacówki damskie, skutecznie chronią palce przed urazami. Niezwykle wygodne, wykonane z dobrej jakości bawełny.

  39,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 przedmiotów