Zadzwoń Wiadomość
Dorośli

Kryjące rajstopy baletowe dla dorosłych tancerek dostępne w ofercie naszego baletowego sklepu internetowego to profesjonalna odzież taneczna, która doskonale sprawdzi się zarówno na treningu, jak i podczas spektaklu. Damskie rajstopy dla dorosłych wykonane z mikrofibry dostępne są w rozmiarówce 2-4 i bogatej gamie kolorystycznej - białe, czarne, ecru i inne.

 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe damskie białe

  Białe rajstopy baletowe dla tancerek, które cenią przede wszystkim jakość i wygodę. Damskie rajstopy do tańca wykonane są z najlepszej jakości mikrofibry o grubości 60 DEN.

  28,00 zł
 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe damskie czarne

  Czarne, profesjonalne rajstopy do tańca, doskonale kryjące o dużych właściwościach elastycznych. Wykonane ze specjalnej zaawansowanej technologicznie mikrofibry 3D – idealne dla tancerek ceniących jakość i wygodę.

  28,00 zł
 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe damskie...

  Gładkie rajstopy na balet łososiowe z małym klinem, o grubości 60 DEN. Rajstopy do tańca wykonane zostały z  przyjemnej w dotyku mikrofibry o doskonałych właściwościach elastycznych.

  28,00 zł
 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe damskie ecru

  Gładkie, elastyczne, wytrzymałe rajstopy damskie na balet w kolorze ecru. Rajstopy są doskonałą propozycją dla tancerek, które cenią sobie wygodę i jakość jednocześnie.

  28,00 zł
 • RAJSTOPY Z DZIURĄ BALETOWĄ – do tańca...

  Profesjonalne rajstopy do tańca z dziurą baletową na stopie, z małym klinem w kolorze białym. Rajstopy baletowe białe wykonane zostały z mikrofibry, są nieprzezroczyste, o doskonałych właściwościach kryjących.

  32,00 zł
 • RAJSTOPY Z DZIURĄ BALETOWĄ – do tańca...

  Czarne, profesjonalne rajstopy na balet ze specjalnym otworem na stopę, dzięki któremu rajstopy można zamienić na legginsy. Rajstopy do tańca mają doskonałe właściwości kryjące.

  32,00 zł
 • RAJSTOPY Z DZIURĄ BALETOWĄ – do tańca...

  Specjalistyczne rajstopy do tańca z małym klinem i otworem na stopę w kolorze łososiowym. Wspaniale kryjące, o dużych właściwości elastycznych, które zapewniają doskonałe dopasowanie do linii nóg tancerki.

  32,00 zł
 • RAJSTOPY Z DZIURĄ BALETOWĄ – do tańca...

  Specjalistyczne rajstopy baletowe z dziurą na stopie w kolorze ecru. Ich doskonała jakość i dopasowanie do linii nóg daje pełen komfort w czasie ćwiczeń tanecznych.

  32,00 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 przedmiotów