Zadzwoń Wiadomość
Dorośli

Filtry

Rajstopy baletowe dla dorosłych

Kryjące rajstopy baletowe dla dorosłych tancerek dostępne w ofercie naszego baletowego sklepu internetowego to profesjonalna odzież taneczna, która doskonale sprawdzi się zarówno na treningu, jak i podczas spektaklu. Damskie rajstopy dla dorosłych wykonane z mikrofibry dostępne są w rozmiarówce 2-4 i bogatej gamie kolorystycznej - białe, czarne, ecru i inne.

 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe damskie białe

  Białe rajstopy baletowe dla tancerek, które cenią przede wszystkim jakość i wygodę. Damskie rajstopy do tańca wykonane są z najlepszej jakości mikrofibry o grubości 60 DEN.

  17,89 zł
 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe damskie czarne

  Czarne, profesjonalne rajstopy do tańca, doskonale kryjące o dużych właściwościach elastycznych. Wykonane ze specjalnej zaawansowanej technologicznie mikrofibry 3D – idealne dla tancerek ceniących jakość i wygodę.

  17,89 zł
 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe damskie...

  Gładkie rajstopy na balet różowe z małym klinem, o grubości 60 DEN. Rajstopy do tańca wykonane zostały z  przyjemnej w dotyku mikrofibry o doskonałych właściwościach elastycznych.

  17,89 zł
 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe damskie ecru

  Gładkie, elastyczne, wytrzymałe rajstopy damskie na balet w kolorze ecru. Rajstopy są doskonałą propozycją dla tancerek, które cenią sobie wygodę i jakość jednocześnie.

  17,89 zł
 • RAJSTOPY Z DZIURĄ BALETOWĄ – do tańca...

  Profesjonalne rajstopy do tańca z dziurą baletową na stopie, z małym klinem w kolorze białym. Rajstopy baletowe białe wykonane zostały z mikrofibry, są nieprzezroczyste, o doskonałych właściwościach kryjących.

  20,33 zł
 • RAJSTOPY Z DZIURĄ BALETOWĄ – do tańca...

  Czarne, profesjonalne rajstopy na balet ze specjalnym otworem na stopę, dzięki któremu rajstopy można zamienić na legginsy. Rajstopy do tańca mają doskonałe właściwości kryjące.

  20,33 zł
 • RAJSTOPY Z DZIURĄ BALETOWĄ – do tańca...

  Wspaniale kryjące, specjalistyczne rajstopy do tańca z małym klinem w kolorze różowym z otworem na stopę. Rajstopy mają  duże właściwości elastyczne, które zapewniają doskonałe dopasowanie do linii nóg.

  20,33 zł
 • RAJSTOPY Z DZIURĄ BALETOWĄ – do tańca...

  Specjalistyczne rajstopy baletowe z dziurą na stopę w kolorze ecru. Ich doskonała jakość i dopasowanie do linii nóg daje pełen komfort w czasie ćwiczeń tanecznych.

  20,33 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 przedmiotów

Idealnie dopasowane rajstopy baletowe dla dorosłych

Doskonale przylegają do ciała, zapewniając komfort podczas wykonywania nawet najtrudniejszych figur. Są wyjątkowo elastyczne i dużo bardziej odporne na uszkodzenia od zwykłych rajstop noszonych na co dzień. Świetnie sprawdzą się w połączeniu z body i paczką. 

Rajstopy baletowe z mikrofibry dla dorosłych dostępne są w wersji z małym klinem lub wycięciem baletowym umożliwiającym ich szybkie podwinięcie do tańca wymagającego bosych stóp. Oferujemy również rajstopy dla dziecirajstopy dla młodzieży oraz inne stroje baletowe. Sprawdź sama!