Zadzwoń Wiadomość

Baletki do tańca i gimnastyczne

Chcesz kupić baletki, ale nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Dobre buty baletowe powinny być przede wszystkim wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających skórze komfort, a także dopasowane do jej wielkości i tęgości. Baletki gimnastyczne do tańca producenta Arabesque spełniają wszystkie te wymagania!

 • BALETKI

  Płócienne baletki na balet, taniec, gimnastykę. Poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów i dzielonej podeszwy dają pełen komfort w trakcie ćwiczeń tanecznych.

  39,00 zł
 • BALETKI

  Młodzieżowe, płócienne baletki na taniec, balet jak i gimnastykę. Profesjonalny krój i wysoka jakość materiału pozwala cieszyć się pełnym komfortem w trakcie zajęć tanecznych.

  49,00 zł
 • BALETKI

  Profesjonalne, damskie baletki do tańca z dwudzielną podeszwą. Wykonane z dobrej jakości płóciennego materiału, który zapewnia doskonałą przepuszczalność powietrza.

  59,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 przedmiotów

Baletki w sklepie Arabesque

Wygodne obuwie taneczne wykonane z gęstego splotu bawełnianego pozwala skórze oddychać, przyczepna, dzielona podeszwa z naturalnej skóry zapewnia elastyczność i bezpieczeństwo podczas treningów, a gumki z możliwością regulacji umożliwiają maksymalne dopasowanie do stopy. Wśród naszych propozycji znajdziesz wygodne i bezpieczne buty baletowe dla tancerek w różnym wieku - oferujemy baletki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.