Zadzwoń Wiadomość
Dzieci

Zapisałaś swoją córkę na pierwszą lekcję baletu lub na zajęcia z rytmiki? W takim razie przed Tobą wyzwanie zakupu odzieży baletowej. Oprócz body, baletek, rajstop i spódniczki równie ważne będą ocieplacze baletowe, takie jak getry czy bolerka. Z pewnością przydadzą się one podczas treningów, zwłaszcza przed rozgrzewką w chłodnej sali tanecznej.

 • LISE – bolerko do tańca dziecięce białe

  Białe bolerko baletowe Lise z długim rękawem, zapinane na rzepy. Ocieplacz dla dzieci jest idealnie dopasowany do sylwetki ciała, doskonały, aby rozpocząć w nim rozgrzewkę. Wykonany z połączenia bawełny, modalu i domieszki elastanu, dzięki czemu jest bardzo przyjemny w dotyku.

  44,00 zł
 • LISE – bolerko do tańca dziecięce czarne

  Dziecięcy ocieplacz na balet - bolerko Lise w czarnym kolorze z praktycznym zapięciem na rzepy. Krótkie bolerko jest wspaniale dopasowane do ciała i nie krępuje ruchów w czasie tańca.

  44,00 zł
 • LISE – bolerko do tańca dziecięce różowe

  Bolerko baletowe Lise dla dzieci w pięknym kolorze delikatnego różu. Wykonane z przyjemnego w dotyku materiału, którego skład stanowi połączenie modalu, bawełny, elastanu. Ocieplacz do tańca doskonale sprawdzi się podczas rozgrzewki, a także w chwili odpoczynku w trakcie zajęć.

  44,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE – ocieplacze na łydki...

  Czarne ocieplacze baletowe na łydki, uszyte z najlepszej jakości materiału – bawełny. Dziecięce getry na taniec gwarantują utrzymanie właściwej temperatury mięśni nóg podczas całego treningu.

  24,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE – ocieplacze na łydki...

  Dziecięce, bawełniane getry, służące jako ocieplacze na łydki w białym kolorze. Doskonałe do stosowania w czasie rozgrzewki, lub po skończonych zajęciach tanecznych.

  24,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE – ocieplacze na łydki...

  Bawełniane getry do tańca, służące jako ocieplacze na nogi dla dzieci w różowym kolorze. Getry na łydki idealnie nadają się do baletu, gimnastyki oraz rytmiki.

  24,00 zł
 • LISE – bolerko do tańca dziecięce błękitne

  Baletowy ocieplacz błękitny Lise jest doskonałą propozycją dla dzieci, aby rozpocząć w nim zajęcia  taneczne jak i gimnastyczne. Praktyczne zapięcie na rzepy pozwala na sprawne i szybkie założenie bolerka na balet, a przyjemny materiał ogrzewa ciało w chłodne dni. 

  44,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE - ocieplacze na łydki...

  Bawełniane ocieplacze na balet w bordowym kolorze. Miękkie i niezwykle wygodne, idealnie sprawdzą się podczas rozgrzewki lub w czasie odpoczynku zatrzymując ciepło mięśni.

  24,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE - ocieplacze na łydki...

  Szare getry do tańca, służące jako ocieplacze na nogi podczas zajęć tanecznych lub gimnastycznych. Wykonane z miłej i miękkiej bawełny.

  24,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE – ocieplacze na łydki...

  Dziewczęce getry na balet, służące jako ocieplacze łydek podczas zajęć tanecznych lub gimnastycznych. Uszyte z miłej i miękkiej bawełny w kolorze chabrowym.

  24,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE – ocieplacze na łydki...

  Bawełniane getry do tańca w turkusowym kolorze. Przyjemne dla skóry i niezwykle wygodne, idealnie sprawdzą się na zajęciach tanecznych, gimnastycznych i baletowych.

  24,00 zł
Pokazuje 1 - 11 z 11 przedmiotów