Zadzwoń Wiadomość
Na stronę

W ofercie naszego sklepu dostępne są maseczki na twarz zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Wykonane z doskonałej jakości materiału jakim jest połączenie włókien bawełny, modalu i elastanu, co sprawia, że są elastyczne i dobrze przepuszczają powietrze. Do wyboru możliwe są dwa warianty: dwuwarstwowe – doskonałe do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu podczas mrozu lub nieprzyjemnego deszczu i jednowarstwowe które idealnie nadają się w ciepłe, wietrzne dni.

 • MASKA BAWEŁNIANA - dwuwarstwowa dziecięca...

  Bawełniana maseczka na twarz w kolorze białym. Wykonana z podwójnej warstwy materiału. Maska doskonale przylega do twarzy zakrywając usta i nos.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - dwuwarstwowa damska biała

  Biała maseczka na twarz wykonana z podwójnej warstwy materiału. Doskonale chroni twarz przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi takimi jak deszcz, mróz, wiatr podczas aktywności fizycznej lub spaceru.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa...

  Bawełniana maseczka na twarz w kolorze białym. Wykonana z jednej warstwy materiału. Maska doskonale przylega do twarzy zakrywając usta i nos. Idealnie nadaje się w ciepłe dni.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa damska...

  Biała maseczka na twarz wykonana z pojedynczej warstwy materiału. Doskonale chroni twarz przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi takimi jak deszcz czy wiatr podczas aktywności fizycznej lub spaceru.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - dwuwarstwowa dziecięca...

  Bawełniana maseczka na twarz w kolorze czarnym. Maska doskonale przylega do twarzy, zahaczana jest o uszy, dzięki czemu nie ogranicza ruchów.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - dwuwarstwowa damska czarna

  Czarna uniwersalna maseczka na twarz, idealna zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Wykonana z podwójnej warstwy w pełni przepuszczającego powietrze materiału. Doskonała do założenia podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu lub spaceru w chłodne, deszczowe dni.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa...

  Bawełniana maseczka na twarz w kolorze czarnym, wykonana z jednej warstwy materiału, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w ciepłe dni. Maska doskonale przylega do twarzy, zahaczana jest o uszy, dzięki czemu nie ogranicza ruchów.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa damska...

  Czarna uniwersalna maseczka na twarz, idealna zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Wykonana z jednej warstwy w pełni przepuszczającego powietrze materiału o gęstym splocie. Doskonała do założenia podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu lub spaceru w ciepłe dni.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - dwuwarstwowa dziecięca...

  Elastyczna, przyjemna dla skóry maseczka na twarz w kolorze różowym. Bawełniana maseczka skutecznie chroni nos i usta przed nieprzyjemnymi warunkami pogodowymi takimi jak mróz, wiatr, czy deszcz.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - dwuwarstwowa damska różowa

  Klasyczna maseczka na twarz w różowym kolorze zakładana za uszy. Uszyta z podwójnej warstwy materiału. Maska jest wielokrotnego użytku, pranie nie spowoduje jej zniszczenia.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa...

  Elastyczna, przyjemna dla skóry maseczka na twarz w kolorze różowym. Bawełniana maseczka skutecznie chroni nos i usta przed nieprzyjemnymi warunkami pogodowymi takimi jak wiatr, czy deszcz w ciepłe dni.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa damska...

  Klasyczna maseczka na twarz w różowym kolorze zakładana za uszy. Uszyta z pojedynczej warstwy materiału. Maska jest wielokrotnego użytku, pranie nie spowoduje jej zniszczenia. Idealnie sprawdzi się w ciepłe dni.

  4,90 zł
Pokazuje 1 - 12 z 16 przedmiotów