Zadzwoń Wiadomość

Maseczka wykonana z dwóch warstw miłego dla skóry materiału skutecznie osłoni usta, nos i policzki sprawiając, że pobyt na świeżym powietrzu stanie się znacznie przyjemniejszy! Uczucie dyskomfortu poprzez panujący wiatr zniknie, a Ty będziesz mógł cieszyć się aktywnością fizyczną. Maseczka jest wielokrotnego użytku – a swoją sprężystość zachowuje nawet po wielokrotnym praniu !

 • MASKA BAWEŁNIANA - dwuwarstwowa damska biała

  Biała maseczka na twarz wykonana z podwójnej warstwy materiału. Doskonale chroni twarz przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi takimi jak deszcz, mróz, wiatr podczas aktywności fizycznej lub spaceru.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - dwuwarstwowa damska czarna

  Czarna uniwersalna maseczka na twarz, idealna zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Wykonana z podwójnej warstwy w pełni przepuszczającego powietrze materiału. Doskonała do założenia podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu lub spaceru w chłodne, deszczowe dni.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - dwuwarstwowa damska różowa

  Klasyczna maseczka na twarz w różowym kolorze zakładana za uszy. Uszyta z podwójnej warstwy materiału. Maska jest wielokrotnego użytku, pranie nie spowoduje jej zniszczenia.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - dwuwarstwowa damska...

  Uniwersalna maseczka na twarz w odcieniu delikatnego błękitu, idealna zarówno do aktywności fizycznej jak i uzupełnienie codziennej garderoby. Wykonana z podwójnej warstwy przyjaznej dla skóry bawełny.

  4,90 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 przedmiotów