Zadzwoń Wiadomość
Do włosów
Na stronę

Akcesoria i ozdoby do włosów dla baletnic

Gumki do włosów, szpilki do koka, wsuwki, spinki, opaski i wiele innych akcesoriów tanecznych znajdziesz tu, aby wykonać perfekcyjną baletową fryzurę ! Wybierz z pośród szerokiej gamy kolorów i ciesz się pięknym baletowym koczkiem zarówno na zajęciach jak i w trakcie występów.

Pokazuje 1 - 12 z 85 przedmiotów

Niesamowite ozdoby na głowę dla tancerki

Wśród tanecznych akcesoriów do włosów  dostępne są również piękne ozdoby takie jak diadem baletowy. Rozbudź wyobraźnię swojego dziecka, lub sama dodaj sobie blasku zakładając błyszczącą tiarę do tańca.

Najlepsza ozdoba dla baletnicy


To co wyróżnia tancerkę to efektowna spódniczka. Nasza firma oferuje lekkie i zwiewne spódniczki szyfonowe w wielu wariantach kolorystycznych dostępne w rozmiarach zarówno dla małych jak i starszych baletnic ! W sprzedaży są również ulubione spódnice baletnic typu TUTU. W kategorii dla dzieci i młodzieży dostępne są spódniczki na gumie uszyte z trzech warstw tiulu. Oferujemy również profesjonalne paczki klasyczne – w rozmiarze młodzieżowym i damskim, oraz paczki romantyczne w rozmiarach: XS/S i M/L. Niezależnie od modelu spódniczki – każda na pewno będzie się wspaniale prezentować z naszymi body baletowymi !

 

Sprawdź też:

Body baletowe dla dzieciBody baletowe dla młodzieżyBody baletowe dla dorosłychObuwie do tańca