Zadzwoń Wiadomość

Bransoletki do tańca i baletowe

Wspaniały dodatek dla tancerki w każdym wieku. Do wyboru aż 6 różnych bransoletek – każda z motywem tanecznym! Podkreśl swoją pasję i załóż bransoletkę do codziennej stylizacji. Długość każdej bransoletki można regulować, dopasowując do rozmiaru swojej ręki.

Pokazuje 1 - 6 z 6 przedmiotów

Nie tylko do tańca…

Podkreśl swoją pasję taneczną w codziennej stylizacji. W naszym tanecznym sklepie znajdziesz luźną koszulkę z wyciętymi bokamiz nadrukowanym logo naszej firmy – które przedstawia tancerkę w pozie Arabesque. Bluzki do tańca dostępne są w ofercie naszego sklepu w rozmiarach damskich: XS/S oraz M/L. Są idealna nie tylko na salę treningową, założone na body baletowe ale i świetnie się prezentują do z codziennymi ubraniami.

Specjalistyczne obuwie taneczne

Fundamentem udanych zajęć tanecznych są wyspecjalizowane buty do tańca. Na balet niezbędne są baletki i, najlepiej sprawdzą się płócienne, z dwudzielną podeszwą, zaciągane na gumki, aby były dokładnie dopasowane do kształtu stopy. Gimnastyczkom w trakcie treningu najlepiej posłużą wygodne, nie ograniczające ruchu stopie napalcówki. A dla tancerek takich styli tanecznych jak modern jazz, taniec współczesny największy komfort przyniosą bezpalcówki – w naszym sklepie dostępne w kategorii młodzieżowej i damskiej, w kolorze czarnym i cielistym. W razie wątpliwości serdecznie zachęcamy do kontaktu, gwarantujemy profesjonalne porady!

Sprawdź też:

Body baletoweOcieplacze do tańcaSpódniczki na baletRajstopy baletowe