Zadzwoń Wiadomość
Młodzież

Bawełniane ocieplacze baletowe dla młodzieży doskonale sprawdzą się podczas rozgrzewki lub przerwy w ćwiczeniach, nie dopuszczając do ochłodzenia ciała i mięśni, co mogłoby skutkować kontuzją.

 • LISE – bolerko do tańca młodzieżowe białe

  Białe bolerko dziewczęce na balet, taniec, gimnastykę. Ocieplacz baletowy Lise doskonale przylega do ciała, nie krępuje ruchów, a dzięki praktycznemu zapięciu na rzepy, pozwala na szybkie i sprawne założenie go przed lub w trakcie zajęć.

  54,00 zł
 • LISE – bolerko do tańca młodzieżowe czarne

  Dziewczęce bolerko Lise czarne, wspaniale przylegające do ciała, a jednocześnie bardzo wygodne, nie krępujące ruchów. Ocieplacz na balet czarny jest wykonany z miłego w dotyku materiału, które doskonale odprowadza wilgoć pozostawiając skórę suchą i dotlenioną.

  54,00 zł
 • LISE – bolerko do tańca młodzieżowe różowe

  Piękne, bardzo praktyczne bolerko Lise w odcieniu różu, ożywi kostium nie jednej baletnicy. Poprzez krótki, dopasowany do sylwetki fason, dziewczęcy ocieplacz Lise zapinany za pomocą dwóch rzepów, również doskonale sprawdzi się na zajęciach z gimnastyki, akrobatyki, jazzu.

  54,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE – ocieplacze na łydki...

  Białe getry do tańca ze ściągaczem, wykonane z bawełny. Wygodne ocieplacze na łydki nie zsuwają się z nogi. 

  24,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE – ocieplacze na łydki...

  Krótkie getry do tańca i gimnastyki, wykonane z bawełny w czarnym kolorze. Ocieplacze na nogi gwarantują utrzymanie właściwej temperatury mięśni nóg w czasie przerwy od tańca.

  24,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE – ocieplacze na łydki...

  Różowe baletowe getry wykonane z bawełny. Nakostniki do tańca od góry zostały obszyte ściągaczem, który zapewnia dokładne dopasowanie do kształtu nogi.

  24,00 zł
 • LISE – bolerko do tańca młodzieżowe błękitne

  Bolerko Lise w kolorze błękitnym nie tylko zachwyca swoją funkcjonalnością, ale i wyglądem. Krótki fason, wspaniale przylega do ciała, podkreślając smukłą sylwetkę. Praktyczne zapięcie w postaci dwóch rzepów sprawia, że założenie jest sprawne i nie stanowiące problemu.

  54,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE - ocieplacze na łydki...

  Młodzieżowe ocieplacze na balet, wykonane z miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny w kolorze bordowym. Idealnie ogrzeją mięśnie łydek w chłodne dni.

  24,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE - ocieplacze na łydki...

  Bawełniane ocieplacze na nogi ze ściągaczem, który pozwala na pełną swobodę ruchu. Getry w kolorze szarym idealnie sprawdzą się na zajęciach baletowych, tanecznych i gimnastycznych.

  24,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE – ocieplacze na łydki...

  Bawełniane ocieplacze ze ściągaczem, który pozwala na pełną swobodę ruchu. Chabrowe getry doskonale sprawdzą się na zajęciach z baletu, tańca i gimnastyki.

  24,00 zł
 • GETRY ŚREDNIE – ocieplacze na łydki...

  Dziewczęce ocieplacze gimnastyczne, wykonane z miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny w turkusowym kolorze. Idealnie ogrzeją mięśnie nóg w chłodne dni.

  24,00 zł
Pokazuje 1 - 11 z 11 przedmiotów