Zadzwoń Wiadomość

Body baletowe, spódniczka do tańca, profesjonalne rajstopy, lekkie i wygodne baletki – czyli wszystkie niezbędne akcesoria to tańca w jednym miejscu – w sklepie Arabesque! A na odzież i obuwie do tańca przygotowaliśmy doskonałe, pojemne torby z tanecznym nadrukiem! Dzięki nim podkreślisz swoją pasję i miłość do tańca! A może szukasz pomysłu na prezent? Torba z baleriną spodoba się każdej tancerce!

 • TORBA DO CWICZEN DANCE czarna

  Torba sportowa czarno-różowa dla dziewczynki, idealna na zajęcia z tańca, baletu gimnastyki. Torba zamykana jest na zamek błyskawiczny, zdobi ją nadruk smukłej baletnicy i napis DANCE.

  79,00 zł
 • TORBA DO CWICZEN DANCE różowa

  Poręczna, wygodna torba w kolorze różowym, idealna na zajęcia pozalekcyjne z baletu, tańca, gimnastyki.

  79,00 zł
 • PLECAK BALETNICA DZIECKO

  Dziewczęcy plecak w różowym kolorze doskonały do szkoły, przedszkola, na wycieczki oraz na zajęcia taneczne. Baletowy plecak posiada nadruk z rysunkową baletnicą.

  179,00 zł
 • PLECAK BALETNICA NAMALOWANA

  Różowy plecak dla dziewczynki idealny do szkoły, przedszkola, na zajęcia z baletu. Baletowy plecak posiada nadruk z dziewczynką trzymającą pointy - buty baletowe.

  179,00 zł
 • TORBA DO ĆWICZEŃ CZARNY ŁABĘDŹ

  Idealna torba dla baletnicy, zakładana na ramię, zdobiona nadrukiem z wizerunkiem Czarnego Łabędzia. Torba jest duża i funkcjonalna, pomieści wszystkie niezbędne ubrania i akcesoria do tańca.

  249,00 zł
 • TORBA DO ĆWICZEŃ BALETNICA RYSUNEK

  Torba z długimi „uszami” idealna na zajęcia z tańca, baletu, gimnastyki. Torba z baletnicą jest bardzo wygodna i zmieści niezbędny strój do tańca.

  69,00 zł
 • TORBA DO ĆWICZEŃ CZARNY ŁABĘDŹ

  Mała, materiałowa torba na balet, do tańca z nadrukiem z wizerunkiem Odylii – Czarnego Łabędzia. Idealna na zajęcia taneczne jak i do codziennej stylizacji.

  69,00 zł
 • TORBA DO ĆWICZEŃ POINTY

  Praktyczna torba na ramię z dwoma długimi uchwytami w baletowym stylu. Na torbie widnieje nadruk z różowymi pointami.

  69,00 zł
 • WOREK NA PLECY BALETNICA DZIECKO

  Worek do tańca dla dziewczynki, niezwykle praktyczny i wygodny. Plecak ściągany jest za pomocą sznurków, posiada uroczy nadruk z postacią małej baletnicy stojącej w pozie arabesque.

  59,00 zł
 • WOREK NA PLECY BALETNICA RYSUNEK

  Dziecięcy plecak ze sznurkiem, który zmieści niezbędny strój do tańca lub na gimnastykę. Worek zdobi piękny nadruk na którym widoczna jest balerina ubrana w sukienkę baletową.  

  59,00 zł
 • WOREK NA PLECY CZARNY ŁABĘDŹ

  Worek do tańca ściągany za pomocą sznurków doskonale sprawdzi się do zapakowania niezbędnych ubrań na balet. Dziecięcy plecak posiada nadruk z postacią Odylii czyli Czarnego Łabędzia ze spektaklu Jezioro Łabędzie.

  59,00 zł
 • WOREK NA PLECY PACZKA KLASYCZNA

  Ściągany za pomocą sznurków plecak doskonały na zajęcia z tańca, baletu i gimnastyki. Worek baletowy posiada nadruk na którym widać nogi baletnicy stojącej na pointach w pięknej, białej paczce baletowej.

  59,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 przedmiotów