Zadzwoń Wiadomość
Bezpalcówki

Bezpalcówki doskonałe do tańca i na gimnastykę

Obuwie taneczne znajdujące wykorzystanie w tańcu współczesnym oraz gimnastyce to bezpalcówki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne buty do tańca m.in. bezpalcówki, które doskonale przylegają do stopy. Bezpalcówki dla tancerek są lekkie i bardzo wygodne. W 100 % poprawiają Twój komfort w trakcie ćwiczeń fizycznych !

 • BEZPALCÓWKI do tańca młodzieżowe cieliste

  Elastyczne bezpalcówki dla tancerzy. Skutecznie chronią nogi przed otarciami, oraz zapobiegają ślizganiu się podczas wykonywania trudnych elementów zarówno tanecznych jak i gimnastycznych.

  29,00 zł
 • BEZPALCÓWKI do tańca damskie cieliste

  Praktyczne bezpalcówki do tańca wykonane z elastycznego materiału - idealnie dopasowują się do każdego rodzaju stopy.

  39,00 zł
 • BEZPALCÓWKI do tańca młodzieżowe czarne

  Czarne, miękkie bezpalcówki dla tancerzy. Bezkonkurencyjnie chronią nogi przed otarciami, oraz działają antypoślizgowo podczas wykonywania trudnych elementów zarówno tanecznych jak i gimnastycznych

  29,00 zł
 • BEZPALCÓWKI do tańca damskie czarne

  Praktyczne bezpalcówki do tańca w czarnym kolorze, wykonane z elastycznego materiału i wykończone specjalistycznym obszyciem, dzięki czemu dopasowują się do każdego rodzaju stopy.

  39,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 przedmiotów

Bezpalcówki do tańca to komfort i bezpieczeństwo w jednym!

W takim obuwiu do tańca ochronisz swoje stopy przed otarciami, a także zwiększysz przyczepność w trakcie treningu bądź występu tanecznego. Bezpalcówki do tańca przeciwdziałają ślizganiu się, a także wspomagają amortyzację podczas skoków.  Zobacz również profesjonalne baletki dziecięce, młodzieżowe, dla dorosłych!

Bezpalcówki młodzieżowe i dla dorosłych 

Bezpalcówki do tańca możesz wybrać w kolorze cielistym oraz czarnym . W naszej ofercie znajdziesz również rozróżnienie na rozmiary tak, aby każda tancerka mogła wygodnie wykonywać ewolucje taneczne. W kategorii młodzieżowej dostępne są bezpalcówki XS – dla rozmiaru stopy 31 – 33 oraz S – dla rozmiaru stopy 34 – 36, natomiast w kategorii damskiej oferujemy trzy rozmiary: M – 37 – 38, L – 39-40 i XL – 41-42.

Sprawdź też:

BaletkiNapalcówkiPointyAkcesoria do obuwia tanecznego