Zadzwoń Wiadomość
Na stronę

Zapewni sobie wygodę i modny wygląd wychodząc na dwór w zimne dni. Wybierz spośród 13 oryginalnych kolorów czapkę, szal typu komin lub cały zestaw! Miękka i przyjazna w dotyku dzianina otuli Cię w trakcie mrozu, przynosząc miłe ciepło. Nasze czapki i kominy damskie uszyte są z podwójnej warstwy materiału, aby jeszcze lepiej osłonić skórę przed mrozem lub wiatrem. Gwarantujemy ekspresową wysyłkę – w ciągu 24h. Na zwrot każdy klient ma aż 30 dni!

 • CZAPKA + KOMIN - zestaw damski czarny

  Damski zestaw w kolorze czarnym, składający się z ciepłej, przyjemnej w dotyku czapki typu beanie oraz komina wiązanego na 1 raz. Komplet do odzieży wierzchniej idealnie sprawdzi się w okresie późnej jesieni oraz na zimę.

  49,00 zł
 • CZAPKA damska czarna

  Damska czapka typu beanie w kolorze czarnym. Wykonana została z podwójnej warstwy, miękkiej dzianiny. Idealnie sprawdzi się w okresie chłodnej jesieni i na zimę.

  24,00 zł
 • KOMIN - tuba damska czarna

  Damski szal typu komin wiązany na 1 raz w kolorze czarnym. Wykonany został z podwójnej warstwy, miękkiej dzianiny. Idealnie sprawdzi się w okresie chłodnej jesieni i na zimę.

  29,00 zł
 • CZAPKA + KOMIN - zestaw damski szary

  Damski zestaw składający się z ciepłej, przyjemnej w dotyku czapki typu beanie oraz komina wiązanego na 1 raz. Komplet do odzieży wierzchniej idealnie sprawdzi się w okresie późnej jesieni oraz na zimę.

  49,00 zł
 • CZAPKA damska szara

  Damska czapka typu beanie w kolorze szarym. Wykonana została z podwójnej warstwy, miękkiej dzianiny. Idealnie sprawdzi się w okresie chłodnej jesieni i na zimę.

  24,00 zł
 • KOMIN - tuba damska szara

  Damski szal typu komin wiązany na 1 raz w kolorze szarym. Wykonany została z podwójnej warstwy, miękkiej dzianiny. Idealnie sprawdzi się w okresie chłodnej jesieni i na zimę.

  29,00 zł
 • CZAPKA + KOMIN - zestaw damski różowy

  Damski zestaw w kolorze różowym, składający się z ciepłej, przyjemnej w dotyku czapki typu beanie oraz komina wiązanego na 1 raz. Komplet do odzieży wierzchniej idealnie sprawdzi się w okresie późnej jesieni oraz na zimę.

  49,00 zł
 • CZAPKA damska różowa

  Damska czapka typu beanie w kolorze różowy. Wykonana została z podwójnej warstwy, miękkiej dzianiny. Idealnie sprawdzi się w okresie chłodnej jesieni i na zimę.

  24,00 zł
 • KOMIN - tuba damska różowa

  Damski szal typu komin wiązany na 1 raz w kolorze różowym. Wykonany została z podwójnej warstwy, miękkiej dzianiny. Idealnie sprawdzi się w okresie chłodnej jesieni i na zimę.

  29,00 zł
 • CZAPKA + KOMIN - zestaw damski jasny brąz

  Damski zestaw w kolorze jasnego brązu, składający się z ciepłej, przyjemnej w dotyku czapki typu beanie oraz komina wiązanego na 1 raz. Komplet do odzieży wierzchniej idealnie sprawdzi się w okresie późnej jesieni oraz na zimę.

  49,00 zł
 • CZAPKA damska jasny brąz

  Damska czapka typu beanie w kolorze jasnobrązowym. Wykonana została z podwójnej warstwy, miękkiej dzianiny. Idealnie sprawdzi się w okresie chłodnej jesieni i na zimę.

  24,00 zł
 • KOMIN - tuba damska jasny brąz

  Damski szal typu komin wiązany na 1 raz w kolorze jasnobrązowym. Wykonany został z podwójnej warstwy, miękkiej dzianiny. Idealnie sprawdzi się w okresie chłodnej jesieni i na zimę.

  29,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 33 przedmiotów