Zadzwoń Wiadomość

Mini przyłbica dla dorosłych

Oddychaj swobodnie, poczuj wygodę i komfort w trakcie pracy, na spacerze lub w innych sytuacjach w których musisz zasłonić usta i nos. Mini przyłbica od firmy Arabesque to same zalety:

 • Wygoda – zapinana na rzepy z możliwością regulacji.
 • Skuteczność – dopasowana do kształtu głowy, nie spada, jest lekka.
 • Jakość – bawełniany pasek jest miły dla skóry, nie podrażnia, w pełni przepuszcza powietrze.
Każda mini przyłbica zapakowana jest i wysyłana w tekturowym pudełku, aby bezpiecznie i bez żadnych uszkodzeń trafiła do naszych klientów.

 • MINI PRZYŁBICA - maska damska biała

  Mini przyłbica osłaniająca nos i usta mocowana na szyi – stanowi doskonałą alternatywę maseczki. Wykonana została z lekkiej, przezroczystej szybki PCV, która zamocowana jest na miękkim, bawełnianym pasku w białym kolorze. Długość paska można regulować za pomocą rzepów.

  3,90 zł
 • MINI PRZYŁBICA - maska damska czarna

  Mini przyłbica osłaniająca nos i usta mocowana na szyi – stanowi doskonałą alternatywę maseczki. Wykonana została z lekkiej, przezroczystej szybki PCV, która zamocowana jest na miękkim, bawełnianym pasku w czarnym kolorze. Długość paska można regulować za pomocą rzepów.

  3,90 zł
 • MINI PRZYŁBICA - maska damska różowa

  Mini przyłbica osłaniająca nos i usta mocowana na szyi – stanowi doskonałą alternatywę maseczki. Wykonana została z lekkiej, przezroczystej szybki PCV, która zamocowana jest na miękkim, bawełnianym pasku w różowym kolorze. Długość paska można regulować za pomocą rzepów.

  3,90 zł
 • MINI PRZYŁBICA - maska damska błękitna

  Mini przyłbica osłaniająca nos i usta mocowana na szyi – stanowi doskonałą alternatywę maseczki. Wykonana została z lekkiej, przezroczystej szybki PCV, która zamocowana jest na miękkim, bawełnianym pasku w błękitnym kolorze. Długość paska można regulować za pomocą rzepów.

  3,90 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 przedmiotów

Mini przyłbica idealna dla nauczycieli tańca!

W mini przyłbicy od firmy Arabesque bezpiecznie i wygodnie poprowadzisz zajęcia z tańca czy gimnastyki. Zapinana jest na szyi, dzięki czemu można ją szybko zsunąć a następnie z powrotem nałożyć na nos. Doskonale nadaje się do noszenia wraz z okularami, które nie będą parować, tak jak się dzieje w połączeniu z maseczką. Ponadto mocowanie na szyi, a nie na uszach zapewnia, że uszy nie odstają.

Dopasuj body taneczne do mini przyłbicy!

Na stronie naszego sklepu oferujemy body do tańca wykonane w tych samych kolorach co paski od przyłbic. Wybierz swój ulubiony kolor:

Sprawdź też:

Spódniczki do tańca damskieOcieplacze do tańca damskieRajstopy baletowe damskie