Zadzwoń Wiadomość
Dzieci

Filtry

Napalcówki dziecięce

Dzieci mają delikatne i wrażliwe stopy, dlatego potrzebują do ćwiczeń miękkie i wygodne obuwie do tańca – takie jak gimnastyczne napalcówki. W napalcówkach do tańca chronione są palce, które są najbardziej narażone na powstanie urazów i obtarć, natomiast pozostała część stopy może swobodnie pracować w trakcie ćwiczeń tanecznych. Dzięki napalcówkom do tańca znacząco poprawisz komfort swojego dziecka w trakcie treningu.

  • NAPALCÓWKI do tańca dziecięce białe

    Dziecięce, nieuciskające napalcówki w białym kolorze, które skutecznie chronią stopy, a przede wszystkim palce przed otarciami.

    29,00 zł
  • NAPALCÓWKI do tańca dziecięce cieliste

    Dziecięce napalcówki cieliste wykonane z miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny, z gumkami zahaczanymi o piętę, które zapewniają pełną stabilizację podczas ćwiczeń gimnastycznych lub tanecznych.

    29,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 przedmiotów

W ofercie sklepu dostępne jest również inne obuwie taneczne

Dziecięce napalcówki doskonale sprawdzą się na zajęciach tanecznych, jak i gimnastycznych, takich jak gimnastyka artystyczna, czy akrobatyka. Zapoznaj się również z ofertą dziecięcych baletek, przeznaczonych do tańca klasycznego.

Dziecięcy strój na gimnastykę - wygodny i wytrzymały

W naszym sklepie internetowym, także najmłodsze gimnastyczki znajdą odpowiedni strój do ćwiczeń, który jest wytrzymały, ale przede wszystkim bardzo wygodny i nie krępujących ruchów. Wybierz z pośród body wykonanych z miłej i miękkiej bawełny, aż w 4 wariantach kolorystycznych, lub stroje uszyte z lekko połyskującej Lycry - do wyboru w szerokiej gamie kolorystycznej.

Sprawdź też:

Ocieplacze do tańca dziecięceSpódniczki baletowe dziecięceRajstopy baletowe dla dzieciAkcesoria do ćwiczeń