Zadzwoń Wiadomość
Dzieci

Napalcówki dziecięce

Dzieci mają delikatne i wrażliwe stopy, dlatego potrzebują do ćwiczeń miękkie i wygodne obuwie do tańca – takie jak gimnastyczne napalcówki. W napalcówkach do tańca chronione są palce, które są najbardziej narażone na powstanie urazów i obtarć, natomiast pozostała część stopy może swobodnie pracować w trakcie ćwiczeń tanecznych. Dzięki napalcówkom do tańca znacząco poprawisz komfort swojego dziecka w trakcie treningu.

Pokazuje 1 - 3 z 3 przedmiotów

W ofercie sklepu dostępne jest również inne obuwie taneczne

Dziecięce napalcówki doskonale sprawdzą się na zajęciach tanecznych, jak i gimnastycznych, takich jak gimnastyka artystyczna, czy akrobatyka. Zapoznaj się również z ofertą dziecięcych baletek, przeznaczonych do tańca klasycznego.

Dziecięcy strój na gimnastykę - wygodny i wytrzymały

W naszym sklepie internetowym, także najmłodsze gimnastyczki znajdą odpowiedni strój do ćwiczeń, który jest wytrzymały, ale przede wszystkim bardzo wygodny i nie krępujących ruchów. Wybierz z pośród body wykonanych z miłej i miękkiej bawełny, aż w 4 wariantach kolorystycznych, lub stroje uszyte z lekko połyskującej Lycry - do wyboru w szerokiej gamie kolorystycznej.

Sprawdź też:

Ocieplacze do tańca dziecięceSpódniczki baletowe dziecięceRajstopy baletowe dla dzieciAkcesoria do ćwiczeń