Zadzwoń Wiadomość
Pointy

Profesjonalne pointy dla baletnicy

W ofercie naszego sklepu internetowego Arabesque, znaleźć można wszystkie niezbędne artykuły potrzebne baletnicy, w tym także pointy. Dzięki szczegółowym opisom, bez trudu można dobrać odpowiedni rozmiar do kształtu swojej stopy. Pointy dla baletnicy nie tylko pięknie prezentują się na stopie, ale i są bardzo wygodne.

Chcesz kupić baletki, ale nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Dobre buty baletowe powinny być przede wszystkim wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających skórze komfort, a także dopasowane do jej wielkości i tęgości. Baletki gimnastyczne do tańca producenta Arabesque spełniają wszystkie te wymagania!

Pokazuje 1 - 2 z 2 przedmiotów

Niezbędne obuwie do tańca w jednym miejscu

Nie musisz tracić czasu na szukanie niezbędnych butów do tańca. U nas znajdziesz nie tylko pointy, ale i doskonałej jakości baletki, napalcówki oraz bezpalcówki. Wszystko wykonane z najlepszych materiałów, aby w pełni dostarczyć komfort nawet najbardziej wymagającej tancerce.

Niezbędnik baletnicy!

Do tańca na pointach idealnie nadaję się paczka zarówno klasyczna jak i romantyczna. Profesjonalne paczki baletowe znajdziesz w ofercie naszego roztańczonego sklepu w rozmiarach młodzieżowych - 134-152 cm oraz damskich XS/S i M/L, każdy model dostępny jest w dwóch kolorach : białym i czarnym. Spódnice dla baletnic świetnie sprawdzą się nie tylko na sali w czasie ćwiczeń , ale i pięknie będą się prezentować podczas występów tanecznych ! Robiąc zakupy w naszym sklepie kupujesz odzież i obuwie do tańca polskiej produkcji !

Sprawdź też:

Body baletoweOcieplacze do tańcaBaletkiAkcesoria do obuwia tanecznego