Zadzwoń Wiadomość

Kosmetyczki dla tancerek i gimnastyczek

Każda tancerka posiada mnóstwo akcesoriów do uczesania koczka na balet. Dlatego niezbędna może się okazać kosmetyczka, która pomieści wszystkie szpilki do koka i wsuwki do włosów. Podręczne kosmetyczki dla tancerek jak i gimnastyczek od firmy Arabesque zmieszczą się do każdego worka baletowego i sprawią, że będziesz miała wszystko uporządkowane i zawsze pod ręką.  

 • KOSMETYCZKA

  Mała, poręczna kosmetyczka doskonała na drobne akcesoria do włosów dla baletnic. Kosmetyczka w kolorze różowym, zdobiona dodatkowo subtelnymi cekinami.

  19,00 zł
 • KOSMETYCZKA BALETNICA NAMALOWANA

  Dziewczęca kosmetyczka zapinana na zamek z nadrukowaną baletnicą. Idealna, aby przechować w niej przybory do makijażu lub czesania koczka.  

  34,00 zł
 • KOSMETYCZKA PACZKA KLASYCZNA

  Dziewczęca kosmetyczka zapinana na zamek z nadrukowanym motywem baletowym. Idealna, aby przechować w niej przybory do czesania koczka lub makijażu.

  34,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 przedmiotów

Co włożyć do kosmetyczki na balet?

Doświadczenie pozwala nam polecić małe, podręczne lusterko, dzięki któremu w każdej chwili będziesz mogła poprawić makijaż lub baletową fryzurę.

Przydatne dodatki dla każdej tancerki

Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym Arabesque, możesz wybierać spośród wielu modeli body tanecznych, spódniczek i ocieplaczy. Dostępne są również artykuły do tańca które przydadzą się każdej baletnicy jak i gimnastyczce, są to niezbędne akcesoria do wykonania z włosów koczka m.in. wsuwki, szpilki, wypełniacze oraz spinka twister, która zapewnia szybkie i sprawne spięcie włosów.

Sprawdź też:

Body baletowe dla dzieciBody baletowe młodzieżoweBody baletowe damskieObuwie do tańca