Zadzwoń Wiadomość
Młodzież

Rajstopy baletowe dla młodzieży

Kryjące rajstopy baletowe dla młodzieży przydadzą się tancerkom na każdym poziomie zaawansowania. Te oferowane przez nasz internetowy sklep baletowy wyróżnia wysoka jakość wykonania. Rajstopy baletowe dla nastolatków dostępne w ofercie to nieprzezroczyste modele wykonane z mikrofibry 3D, dzięki której doskonale przylegają do ciała, są rozciągliwe i trwałe.

 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe młodzieżowe...

  Dziewczęce rajstopy baletowe białe, wykonane ze specjalnej zaawansowanej technologicznie mikrofibry 3D, dzięki której rajstopy zapewniają jednolite krycie i cechują się doskonałymi właściwościami rozciągającymi.

  25,00 zł
 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe młodzieżowe...

  Specjalistyczne rajstopy 60 DEN na balet, gimnastykę, jazz w kolorze czarnym. Dziewczęce rajstopy są bardzo miłe w dotyku, nie podrażniają skóry.

  25,00 zł
 • RAJSTOPY DO TAŃCA – baletowe młodzieżowe...

  Profesjonalne rajstopy baletowe o odcieniu jasnego różu 60 DEN wykonane zostały z mikrofibry o dużych właściwościach elastycznych. Rajstopy do tańca różowe są bardzo trwałe i nie puszczają oczek.

  25,00 zł
 • RAJSTOPY Z DZIURĄ BALETOWĄ – do tańca...

  Specjalistyczne rajstopy baletowe z dziurą na stopie białe 60 DEN. Rajstopy na balet doskonale przylegają do ciała, są miłe w dotyku, nie odznaczają się pod body baletowym.

  29,00 zł
 • RAJSTOPY Z DZIURĄ BALETOWĄ – do tańca...

  Profesjonalne rajstopy 60 DEN czarne do baletu, jazzu, gimnastyki  z otworem na stopie, która umożliwia zrobienie z rajstop legginsów. Rajstopy są dla tancerek ceniących jakość i wygodę.

  29,00 zł
 • RAJSTOPY Z DZIURĄ BALETOWĄ – do tańca...

  Specjalistyczne rajstopy na balet różowe 60 DEN z otworem na stopie. Nieprzezroczyste, idealnie kryjące, a dodatkowo miękkie i przyjazne w dotyku.

  29,00 zł
 • RAJSTOPY Z DZIURĄ BALETOWĄ – do tańca...

  Profesjonalne rajstopy dla tancerzy w kolorze ecru  z dziurką na stopie, która umożliwia szybkie odsłonięcie stóp. Rajstopy do baletu wykonane są z najlepszej jakości mikrofibry, o grubości 60 DEN.

  29,00 zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 przedmiotów

Idealne rajstopy dla młodzieży

Świetnie sprawdzą się zarówno na sali podczas codziennych ćwiczeń, jak i podczas występów na scenie. Można je nosić nie tylko na zajęcia z baletu, ale i podczas zajęć z rytmiki czy tańca współczesnego. Oferujemy modele z małym klinem, a także rajstopy z dziurą baletową, która umożliwia szybkie ich podciągnięcie do tańca wymagającego bosych stóp. Zadbaj o wygodę na co dzień, wybierając młodzieżowe rajstopy do baletu od Arabesque w jednym z oferowanych przez nas kolorów: białym, ecru, czarnym lub różowym. U nas znajdziesz stroje baletowe dla tancerki w każdym wieku! Oprócz modeli dla nastolatków dostępnych w rozmiarach 128-154 polecamy także rajstopy baletowe dla dzieci i  rajstopy baletowe dla dorosłych.

Zadbaj również o odpowiednie obuwie do tańca

Na komfort wykonywanych ćwiczeń znacząco wpływa rodzaj obuwia do tańca. W sklepie arabesque.pl znajdziesz profesjonalne baletki płócienne, które idealnie przylegają do stopy, jednocześnie pozwalając na jej pełną swobodę ruchu. Dostępne są również bezpalcówki w kolorze cielistym i czarnym, przeznaczone do tańca współczesnego lub gimnastyki.

Sprawdź też:

Akcesoria do włosówAkcesoria do ćwiczeńBiżuteria dla baletnicTaneczne gadżety