Zadzwoń Wiadomość

Czy do jazdy na rowerze, czy na rolkach, czy po prostu do zabawy na dworze – maseczka bawełniana jednowarstwowa świetnie sprawdzi się w ciepłe dni. Jedna warstwa gęstego splotu materiału wystarczy aby uchronić twarz dziecka przed niezbyt przyjemnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak wiatr, deszcz. Twoje dziecko będzie mogło swobodnie spędzać czas na świeżym powietrzu i czuć pełen komfort! Nasze maseczki zakładane są za uszy, nie krępują ruchów i są bardzo wygodne!


 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa...

  Bawełniana maseczka na twarz w kolorze białym. Wykonana z jednej warstwy materiału. Maska doskonale przylega do twarzy zakrywając usta i nos. Idealnie nadaje się w ciepłe dni.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa...

  Bawełniana maseczka na twarz w kolorze czarnym, wykonana z jednej warstwy materiału, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w ciepłe dni. Maska doskonale przylega do twarzy, zahaczana jest o uszy, dzięki czemu nie ogranicza ruchów.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa...

  Elastyczna, przyjemna dla skóry maseczka na twarz w kolorze różowym. Bawełniana maseczka skutecznie chroni nos i usta przed nieprzyjemnymi warunkami pogodowymi takimi jak wiatr, czy deszcz w ciepłe dni.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa...

  Błękitna maseczka zakrywająca twarz wykonana z pojedynczej warstwy materiału. Idealnie sprawdzi się podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu w deszczowe lub wietrzne dni. Doskonała gdy na dworze jest ciepło !

  4,90 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 przedmiotów