Zadzwoń Wiadomość
Na stronę

Gumy do ćwiczeń, treningu, rozciągania

Zyskuj większe efekty swojej pracy z gumą do rozciągania. W ofercie naszego sklepu dostępne są dwie długości elastycznych gum do ćwiczeń. Polecamy krótsze taśmy gimnastyczne dla dzieci, a dłuższe dla dorosłych tancerek.

 • GUMA DO ROZCIĄGANIA

  Elastyczna guma do rozciągania idealna na balet lub gimnastykę. 

  99,00 zł
 • HIP BAND - guma fitness zestaw

  Zestaw składający się z trzech gum o różnym oporze rozciągalności. Gumy treningowe służą do wzmocnienia mięśni bioder, pośladków oraz ud. Idealne dla gimnastyczek jak i dla tancerzy.

  69,00 zł
 • MINI BAND - guma do rozciągania zestaw

  Zestaw składający się z 5 taśm fitness o zróżnicowanej grubości, dzięki czemu z każdym etapem zaawansowania można zwiększać intensywność treningu. Wykonane z mocnego i odpornego materiału.

  40,00 zł
 • POWER BAND - guma do ćwiczeń zestaw 4

  Zestaw składający się z 4 profesjonalnych gum o wysokiej elastyczności i różnej sile oporu, służące do ćwiczeń siłowych i rehabilitacyjnych.

  119,00 zł
 • POWER BAND - guma do ćwiczeń 6,4 mm

  Guma treningowa o lekkim obciążeniu dla osób początkujących i dla dzieci. Doskonała do wzmocnienia wszystkich partii mięśni oraz ćwiczeń z zakresu rehabilitacji.

  19,00 zł
 • POWER BAND - guma do ćwiczeń 13 mm

  Guma Power Band w kolorze czerwonym jest przeznaczona do ćwiczeń wymagających niewielkiego obciążenia. Idealnie sprawdzi się na rozgrzewkę dla tancerzy, aerobik oraz do ćwiczeń rehabilitacyjnych.

  29,00 zł
 • POWER BAND - guma do ćwiczeń 21 mm

  Guma do ćwiczeń Power Band w kolorze czarnym, doskonale nadaje się do ćwiczeń wymagających średniego obciążenia, takich jak trening dynamiki, siły i wytrzymałości. Idealna dla tancerzy i gimnastyczek.

  39,00 zł
 • POWER BAND - guma do ćwiczeń 32 mm

  Guma Power Band w kolorze fioletowym przeznaczona jest dla osób o wysokim stopniu zaawansowania. Poprzez wysoki opór doskonale nadaje się do ćwiczeń wymagających dużego obciążenia.

  49,00 zł
 • GUMY TRENINGOWE - zestaw do ćwiczeń

  Zestaw do rozciągania składający się z 5 gum o różnej sile oporu. Doskonale sprawdzą się do ćwiczeń gibkościowych, mających na celu poprawę zakresu ruchomości więzadeł i stawów.

  69,00 zł
 • TAŚMA OPOROWA 0,35 mm - guma do...

  Elastyczna i trwała guma służąca do wzmocnienia podbicia stóp o lekkim oporze rozciągliwości. Doskonała dla gimnastyczek oraz tancerzy.

  29,00 zł
 • TAŚMA OPOROWA 0,45 mm - guma do...

  Guma do rozciągania i wzmacniania mięśni o średniej wartości oporu. Idealna dla początkujących tancerzy i gimnastyczek.

  29,00 zł
 • TAŚMA OPOROWA 0,55 mm - guma do...

  Elastyczna guma o wysokim oporze służąca do wzmacniania mięśni stóp i uelastyczniania stawów. Idealna na zajęcia z baletu, jogi, pilatesu i gimnastyki.

  34,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 20 przedmiotów

Bezpieczeństwo i wygoda ponad wszystko

Pamiętaj, aby uniknąć kontuzji, każdą rozgrzewkę należy rozpocząć w specjalistycznych ocieplaczach baletowych, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym z odzieżą i akcesoriami do tańca i gimnastyki. W kategorii dziecięcej dostępne są bolerka od rozmiaru 98 do 128 cm, w kategorii młodzieżowej 134-152 cm, a w zakładce dorośli znajdują się ocieplacze w rozmiarach: XS, S, M, L. Doskonale w utrzymaniu odpowiedniej temperatury mięśni nóg sprawdzą się również bawełniane getry, które dzięki ściągaczom nie spadają w trakcie nawet najbardziej intensywnych ćwiczeń tanecznych.

Kolorowe body baletowe

Nie wszystko jest białe i czarne ! W naszym sklepie możesz kupić stroje taneczne w najróżniejszych kolorach. Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy stroje do tańca w takich kolorach jak: róż, wrzos, błękit, bordo, chaber, grafit. W każdym z tych kolorów dostępna jest również nadająca wdzięku i lekkości spódniczka taneczna. Dzięki naszym strojem każda tancerka poczuje się wyjątkowo ! Dla starszych baletnic również mamy kolorowe propozycje ! Zapraszamy !

Sprawdź też:

Rajstopy baletowe dla dzieciRajstopy baletowe młodzieżoweRajstopy baletowe damskieBaletki