Zadzwoń Wiadomość
Młodzież

Filtry

Rozmiar
Materiał

Bezpalcówki antypoślizgowe do tańca i gimnastykę młodzieżowe

Czerp z tańca to co najlepsze w lekkich i wygodnych bezpalcówkach od profesjonalnej firmy Arabesque. Niezawodne bezpalcówki pomogą w wykonywaniu wielu figur tanecznych i gimnastycznych. Ponadto bezpalcówki do tańca doskonale chronią nogi przed urazami.

  • BEZPALCÓWKI do tańca młodzieżowe cieliste

    Elastyczne bezpalcówki dla tancerzy. Skutecznie chronią nogi przed otarciami, oraz zapobiegają ślizganiu się podczas wykonywania trudnych elementów zarówno tanecznych jak i gimnastycznych.

    29,00 zł
  • BEZPALCÓWKI do tańca młodzieżowe czarne

    Czarne, miękkie bezpalcówki dla tancerzy. Bezkonkurencyjnie chronią nogi przed otarciami, oraz działają antypoślizgowo podczas wykonywania trudnych elementów zarówno tanecznych jak i gimnastycznych

    29,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 przedmiotów

Stań się efektowniejsza w tańcu

Bezpalcówki do tańca i na gimnastykę dzięki elastycznemu materiałowi idealnie dopasowują się do kształtu stopy, są lekkie i bardzo wygodne . Te specjalistyczne buty do tańca mają działanie antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki czemu niwelują ból nóg. Dodatkowo bezpalcówki dla tancerek nie będą wyróżniać się na stopie, gdyż wykonane zostały w cielistym kolorze.  A może szukasz innego obuwia do tańca ? Zapoznaj się z ofertą naszych baletek młodzieżowych do tańca klasycznego.