Zadzwoń Wiadomość
Młodzież

Filtry

Rozmiar
Materiał

Bezpalcówki antypoślizgowe do tańca i gimnastykę młodzieżowe

Czerp z tańca to co najlepsze w lekkich i wygodnych bezpalcówkach od profesjonalnej firmy Arabesque. Niezawodne bezpalcówki pomogą w wykonywaniu wielu figur tanecznych i gimnastycznych. Ponadto bezpalcówki do tańca doskonale chronią nogi przed urazami.

  • BEZPALCÓWKI do tańca młodzieżowe cieliste

    Elastyczne bezpalcówki dla tancerzy. Skutecznie chronią nogi przed otarciami, oraz zapobiegają ślizganiu się podczas wykonywania trudnych elementów zarówno tanecznych jak i gimnastycznych.

    29,00 zł
  • BEZPALCÓWKI do tańca młodzieżowe czarne

    Czarne, miękkie bezpalcówki dla tancerzy. Bezkonkurencyjnie chronią nogi przed otarciami, oraz działają antypoślizgowo podczas wykonywania trudnych elementów zarówno tanecznych jak i gimnastycznych

    29,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 przedmiotów

Stań się efektowniejsza w tańcu

Bezpalcówki do tańca i na gimnastykę dzięki elastycznemu materiałowi idealnie dopasowują się do kształtu stopy, są lekkie i bardzo wygodne . Te specjalistyczne buty do tańca mają działanie antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki czemu niwelują ból nóg. Dodatkowo bezpalcówki dla tancerek nie będą wyróżniać się na stopie, gdyż wykonane zostały w cielistym kolorze.  A może szukasz innego obuwia do tańca ? Zapoznaj się z ofertą naszych baletek młodzieżowych do tańca klasycznego.

Jak założyć bezpalcówki do rajstop baletowych

Bezpalcówki bez problemu założysz do profesjonalnych rajstop baletowych ze specjalistyczną dziurką na stopie, dzięki której podwiniesz je do kostek uzyskując bose stopy. Takie rozwiązanie zyskało ogromne uznanie wśród tancerek tańca współczesnego i modern jazzu. Rajstopy baletowe z dziurą na stopie dla młodzieży dostępne są w naszym sklepie arabesque.pl od rozmiaru 128 do 164 cm w 4 kolorach: białymczarnymróżowym i ecru.

Sprawdź też:

Body baletowe młodzieżoweOcieplacze do tańca młodzieżoweSpódniczki na balet młodzieżoweAkcesoria do ćwiczeń