Zadzwoń Wiadomość
Obuwie

Obuwie baletowe

Szukasz butów na balet? Dobrze dobrane obuwie baletowe to podstawa! Komfort Twoich stóp podczas wykonywania kroków tanecznych jest konieczny, by trening był udany, dlatego niezależnie od wieku i doświadczenia baletnicy warto wybrać produkty wysokiej jakości.

 • BEZPALCÓWKI

  Praktyczne bezpalcówki do tańca wykonane z elastycznego materiału - idealnie dopasowują się do każdego rodzaju stopy. 

  49,00 zł
 • WKŁADKA DO POINT SILIKONOWA BIAŁA

  Białe, silikonowe wkładki do point doskonale chroniące palce przed otarciami w trakcie tańca na pointach. Dostępne w jednym uniwersalnym rozmiarze o wymiarach 10 x 10 x 0,5 cm.

  49,00 zł
 • BALETKI

  Płócienne baletki na balet, taniec, gimnastykę. Poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów i dzielonej podeszwy dają pełen komfort w trakcie ćwiczeń tanecznych.

  39,00 zł
 • WKŁADKA DO POINT SILIKONOWA RÓŻOWA

  Silikonowe wkładki do point różowe, doskonale spełniające funkcję ochronną palców podczas tańca. Miękkie, lekkie, dostosowują się do kształtu stopy. Dostępne w uniwersalnym rozmiarze o wymiarach 10 x 10 x 0.5 cm.

  49,00 zł
 • BALETKI

  Młodzieżowe, płócienne baletki na taniec, balet jak i gimnastykę. Profesjonalny krój i wysoka jakość materiału pozwala cieszyć się pełnym komfortem w trakcie zajęć tanecznych.

  49,00 zł
 • BALETKI

  Profesjonalne, damskie baletki do tańca z dwudzielną podeszwą. Wykonane z dobrej jakości płóciennego materiału, który zapewnia doskonałą przepuszczalność powietrza.

  59,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 przedmiotów

Buty baletowe i taneczne

Wśród propozycji producenta Arabesque znajdziesz nie tylko odzież i akcesoria baletowe, ale i baletki do tańca - m.in. napalcówki, silikonowe nakładki do point, a także miękkie baletki dla dzieci i dorosłych, których konstrukcja zapewnia komfort, bezpieczeństwo i idealne dopasowanie do stopy baletnicy. Zadbaj o swoje stopy podczas treningu, postaw na wygodne i sprawdzone buty baletowe do tańca od Arabesque! Oferowane przez nas obuwie do tańca sprawdzi się nie tylko podczas zajęć z baletu - możesz założyć je także na rytmikę czy ćwiczenia gimnastyczne.