Zadzwoń Wiadomość
Obuwie
Na stronę

Obuwie baletowe

Szukasz butów na balet? Dobrze dobrane obuwie baletowe to podstawa! Komfort Twoich stóp podczas wykonywania kroków tanecznych jest konieczny, by trening był udany, dlatego niezależnie od wieku i doświadczenia baletnicy warto wybrać produkty wysokiej jakości.

Pokazuje 1 - 12 z 61 przedmiotów

Buty baletowe i taneczne

Wśród propozycji producenta Arabesque znajdziesz nie tylko odzież i akcesoria baletowe, ale i obuwie do tańca - m.in. napalcówki, silikonowe nakładki do point, a także miękkie baletki dla dzieci i dorosłych, których konstrukcja zapewnia komfort, bezpieczeństwo i idealne dopasowanie do stopy baletnicy. Zadbaj o swoje stopy podczas treningu, postaw na wygodne i sprawdzone buty baletowe do tańca od Arabesque! Oferowane przez nas obuwie do tańca sprawdzi się nie tylko podczas zajęć z baletu - możesz założyć je także na rytmikę czy ćwiczenia gimnastyczne. 

Dobierz odpowiedni rozmiar obuwia do tańca

Dla odpowiedniego komfortu nasze obuwie posiada szeroki wybór rozmiarów. W kategorii dziecięcej znajdziesz baletki od rozmiaru 25 do 30. W kategorii młodzieżowej buty na balet dostępne są od rozmiaru 31 do 36, a w kolekcji damskiej od rozmiaru 37 do 42. Dla rozwiania wszelkich wątpliwości w każdym opisie znajdziesz zakładkę z tabelą rozmiarów dzięki której wybierzesz rozmiar baletek odpowiedni dla swojej stopy.

Sprawdź też:

Body baletoweOcieplacze baletoweSpódniczki baletoweRajstopy baletowe