Zadzwoń Wiadomość
Dorośli

Filtry

Cenisz wygodę i funkcjonalność ? Koszulki do tańca od firmy Arabesque są właśnie dla Ciebie ! Idealnie nadają się do zarzucenia na body, jak i świetnie prezentują się do stanika sportowego ! 

 • BOKSERKA - do tańca damska biała

  Biała koszulka typu bokserka idealna na zajęcia taneczne bądź gimnastyczne. Bluzka do tańca wykonana jest z jerseyu, który jest odporny na zagniecenia. 

  19,00 zł
 • BOKSERKA - do tańca damska czarna

  Czarna bokserka idealna zarówno na zajęcia taneczne jak i gimnastyczne. Koszulka do tańca jest lekka, przewiewna i doskonale dopasowuje się do sylwetki ciała.

  19,00 zł
 • KOSZULKA ASYMETRYCZNA - do tańca damska biała

  Biała koszulka do tańca lub na gimnastykę o bardzo efektownym, asymetrycznym kroju. Bluzka dla tancerek z przodu posiada nadrukowane logo naszej firmy Arabesque.

  29,00 zł
 • KOSZULKA ASYMETRYCZNA - do tańca damska...

  Bawełniana koszulka o niepowtarzalnym, asymetrycznym kroju w czarnym kolorze. Doskonała na zajęcia taneczne. Pięknie będzie się prezentować założona na body lub stanik sportowy.

  29,00 zł
 • KOSZULKA WYCIĘTE BOKI - do tańca damska biała

  Oryginalna, biała koszulka do tańca z wyciętymi bokami, wykonana z odpornego na zagniecenia materiału jersey. Przewiewny krój bluzki dla tancerzy zapewnia komfort podczas wykonywania ćwiczeń.

  19,00 zł
 • KOSZULKA WYCIĘTE BOKI - do tańca damska...

  Przewiewna, lekka, o modnym kroju koszulka w kolorze czarnym. Bluzka doskonale sprawdzi się na zajęciach z tańca jak i gimnastyki.

  19,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 przedmiotów