Zadzwoń Wiadomość

Wachlarze do tańca

Wachlarz to doskonały rekwizyt do tańca flamenco! Ekspresyjny ruch otwierania, czy zamykania wachlarzu doskonale podkreśli ten pełen temperamentu taniec. Również w wielu tańcach o charakterze hiszpańskim wachlarz do tańca wzbogaci choreografie o efektywniejszy odbiór. Taniec z rekwizytem wspomaga koordynację fizyczną, oraz rozbudza wyobraźnię.

  • WACHLARZ

    Papierowy wachlarz służący jako rekwizyt w tańcu. Wachlarz ma zdobioną drewnianą rączkę wyrzeźbionymi ornamentami.

    12,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Piękniejsza w tańcu

Aby jeszcze piękniej prezentować się w tańcu przydadzą się kolorowe ozdoby na głowę. W naszym sklepie znajdziesz opaski na włosy plastikowe, satynowe, oraz bawełniane. Pięknie będą się również prezentować zestawy do włosów z uroczymi spinkami w kształcie kokardek.

Z miłości do tańca

To co wyróżnia nasze stroje do tańca to precyzja i estetyka wykonania z doskonałej jakości materiałów. Kupując u nas odzież i obuwie do tańca masz pewność, że Ty lub Twoja córka w pełni będziecie mogły cieszyć się swoimi ulubionymi zajęciami tanecznymi. Szeroki wybór modeli w wielu wariantach kolorystycznych sprawia, że każda tancerka dobierze odpowiedni strój dla siebie. Robiąc zakupy w naszym tanecznym sklepie, kupujesz produkty wykonane w Polsce, od osób które łączą się z Wami w tanecznej pasji !  Zapraszamy !

Sprawdź też:

Body baletoweOcieplacze do tańcaSpódniczki na baletRajstopy baletoweObuwie do tańca