Zadzwoń Wiadomość

Maseczki bawełniane jednowarstwowe to doskonała opcja aby osłonić usta i nos w ciepłe dni. Gęsty splot materiału skutecznie chroni twarz, ale jednocześnie nie przegrzewa skóry i pozwala swobodnie oddychać. Dzięki maseczce aktywność fizyczna na świeżym powietrzu stanie się jeszcze bardziej przyjemniejsza! Załóż ją podczas biegania, jazdy na rowerze, czy na zwykły spacer. Czuj się bezpiecznie i wygodnie!

 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa damska...

  Biała maseczka na twarz wykonana z pojedynczej warstwy materiału. Doskonale chroni twarz przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi takimi jak deszcz czy wiatr podczas aktywności fizycznej lub spaceru.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa damska...

  Czarna uniwersalna maseczka na twarz, idealna zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Wykonana z jednej warstwy w pełni przepuszczającego powietrze materiału o gęstym splocie. Doskonała do założenia podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu lub spaceru w ciepłe dni.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa damska...

  Klasyczna maseczka na twarz w różowym kolorze zakładana za uszy. Uszyta z pojedynczej warstwy materiału. Maska jest wielokrotnego użytku, pranie nie spowoduje jej zniszczenia. Idealnie sprawdzi się w ciepłe dni.

  4,90 zł
 • MASKA BAWEŁNIANA - jednowarstwowa damska...

  Uniwersalna maseczka na twarz w odcieniu delikatnego błękitu, idealna zarówno do aktywności fizycznej jak i uzupełnienie codziennej garderoby. Wykonana z jednej warstwy przyjaznej dla skóry bawełny o zagęszczonym splocie, dzięki czemu skutecznie chroni twarz.

  4,90 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 przedmiotów